loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Najlepsi make-up

Lili

Lili: Najlepsi make-up. Ahojte, chcela by som vas vsetky poprosit o radu, aky make-up - ktoru znacku, odporucate zakupit si. Doteraz som make-up nejako specialne nepouzivala, iba kryciu tycinku, ale s pribudajucim vekom a bliziacou sa jarou si chcem urobit radost Vdaka vopred za vase tipy!
31 marec, 2010 o 14:21 Odpovedať

Lejla
Lejla: predavam skvely make up od calvin klein ak mate zaujem http://aukro.sk/show_user_auctions.php?uid=16910972
22 október, 2010 o 22:53 Odpovedať
Lili
Lili: @lilla345 To je ten co si dala aj tu do bazara? Aky je to odtien pls? a je hydratacny? a obsahuje mineralne oleje? nevies o nom trosku viac popisat... Ti nevyhovuje ked ho predavas?

Mne akurat konci jeden makeup, tak si chcem najst iny...
25 október, 2010 o 15:31 Odpovedať
natali.sva
natali.sva: @Lili zalezi na tom aku mas plet...ked ju mas mastnu urcite si nekupuj hydratacny a na zimu uz vobec nie...na zimu sa hydratacny make up neodporuca...ja nedam dopustit na estee lauder double wear a MAC studio fix fluid s SPF 15...MAC na slovensku nepredavaju ale na mimibazare si ho mozes objednat od tejto slecny Lívia K. (lkoctuchova) ...ja som si od nej tiez objednavala...make up ti vydrzi krasne cely den je lahky ziadna maska krasne sa prisposobi pleti..
25 október, 2010 o 17:17 Odpovedať
Lili
Lili: Ahoj Natali, na zimu sa neodporuca hydatacny makeup? Myslela som si ze praveze na zimu je dobry, ked je plet vysusenejsia nez zvycajne? [(roll)]

Ja mam taky problem, ze mam velmi bledu tvar, takze potrebujem svetlulinky odtien, a taky mam uprimne pri mnohym znackach problem trafit [:-|]
01 november, 2010 o 15:04 Odpovedať
hena123
hena123: natali ma pravdu, hydratacny krem aj make up je vhodnejsi na leto, v zime potrebuje byt pokozka chranena mastnejsimi produktami, ktore chrania proti chladu a pripadne mrazu...
02 november, 2010 o 09:01 Odpovedať
betka
betka: Tak dajte nejake tipy zarucenych makeupov na zimu, nech sa aj ja inspirujem... [:-)]
02 november, 2010 o 17:12 Odpovedať
hena123
hena123: ja teraz make-up uz vyse roka nepouzivam, iba mineralny puder, ktory ma taku trocha mazlavu konzistenciu, takze ak sa nanesie trocha silnejsie, vyzera to vzdy prirodzene a splna to funkciu make up + puder, je to skvele, na cisto prirodnej baze, vobec to neupchava pory! inak, co sa tyka zimneho make upu, myslim, ze to je asi tazko najst takto oznacene, ze zimny resp. mastnejsi make up, skor by to mali vediet "odborne predavacky", ale nato by som sa urcite nespoliehala, vo vacsine pripadov nevedia nic, iba povedat: toto sa teraz predava:)... takze pri vybere make upu si treba precitat ucinky a z principu v zime nekupovat make up oznaceny ako hydratacny alebo s vyrazne hydratacnym ucinkom
03 november, 2010 o 11:00 Odpovedať
betka
betka: Cauko, no to mas pravdu s odbornostou tych nasich predavaciek. Obcas sa samej seba pytam, ci vyzeram ze som fakt taka blba, ked sa mi stale snazia nanutit aktualnu novinku, samozrejme nenormalne zarucenu [:-D]
Netvrdim, aj tie mozu byt dobre, ale preboha, aspon keby to yvsvetlenie bolo adekvatne, a nie iba ze : toto sa momentalne predava najlepsie! Ved mna zaujima ze PRECO [:-D]
04 november, 2010 o 16:17 Odpovedať
natali.sva
natali.sva: @Lili vyskusaj MAC studio fix fluid ak mas mastnejsiu plet...je perfektny a ked mas bledu plet tento odtien by mohol byt.. http://mac.nabizi.cz/m-a-c-studio-fix-fluid-spf15-nc15_p12134/

alebo este ESTEE LOUDER double wear make up...

ale ako som spominala je dolezite vediet aku mas plet ci mastnu alebo suchu alebo zmiesanu ...
05 november, 2010 o 18:18 Odpovedať
natali.sva
natali.sva: betka lancome teint miracle napr.
05 november, 2010 o 18:19 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.