loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Najlepsi make-up

Lili

Lili: Najlepsi make-up. Ahojte, chcela by som vas vsetky poprosit o radu, aky make-up - ktoru znacku, odporucate zakupit si. Doteraz som make-up nejako specialne nepouzivala, iba kryciu tycinku, ale s pribudajucim vekom a bliziacou sa jarou si chcem urobit radost Vdaka vopred za vase tipy!
31 marec, 2010 o 14:21 Odpovedať

mayuss
mayuss: Max factor. Ja pouzivam Max Factor Lasting Performance, a vrelo odporucam.

Nenechava mi skvrny, a mam odskusane ze na tvari vydrzi minimalne celu pracocnu dobu, takze takych 8 hodin urcite.
Tiez dlho vydrzi, pouzivam ho skoro kazdy den, a jednu tubu mam uz vyse pol roka, lebo staci naniest fakt malinko.

A vyhodou je tiez, ze je aj cenovou pristupny - cca 16 - 18 eur

01 apríl, 2010 o 13:52 Odpovedať
Lili
Lili: vdaka. Ahoj, dik za tip, ja sa totiz akosi v tych znackach a produktoch nevyznam, a zvacsa som ochotna skocit na hocaku reklamu

A tentokrat by som sa tomu rada vyhla
06 apríl, 2010 o 09:32 Odpovedať
Melany
Melany: La Roche Posay. Skus La Roche Posay Toleriane, dostat ho v lekarni cca za 20 Eur, ale vydrzi dlho, a aspon mne osobne velmi vyhovuje. Pre kamosku, ktora skusala vzorku sa ale javil zas prilis mastny.
07 apríl, 2010 o 10:59 Odpovedať
miriam88
miriam88: Lancome. Ja som mimoriadne spokojna so znackou Lancome. Vyskusala som uz kadejake makeupy z drogerky, ale rozhodla som sa na tomto nesetrit. Je hebky, a na nanesenie staci kvapocka, nie ako pri tych lacnejsich makeupov, takze v konecnom dosledku aj tak usetrim [;-)]
12 apríl, 2010 o 16:23 Odpovedať
betka
betka: Maybelline Affinitone. Miriam to si mi z ust zobrala to Lancome [;-)] ja som na tom podobne, ale celkom v pohode bol aj o dost lacnejsi makeup od Maybelline - Affinitone, ten maju inak super aj na porcelanovu plet, tusim ze odtien 02...
26 máj, 2010 o 11:18 Odpovedať
kate998
kate998: Avene alebo La Roche Posay. Potrebujem poradit.Rozhodujem sa medzi : Avene Couvrance tekutý krycí make-up a La Roche Posay TOLERIANE FLUID.Ktory je lepší a dlhšie vydrží??Mate niekto skusenost s tymito make upmi? Plet,mam skoro bezproblemovu,sem tam sa objavy pupiak,ale mam popraskane žilky na tvary.Zatial používam loreal infallible a max factor lasting performance no už chcem zmenu...a ešte používam Affinitone od Maybelline,je dobry,pekne zjednoti plet ale neni odolny voči dotyku.Dík za príspevky
24 jún, 2010 o 18:42 Odpovedať
betka
betka: la roche. Ja by som zvolila ten La roche posay...kamoska ho pouziva a chvali si ho, ale skusenosti i hovoria, ze kazda z nas ma inu plet, preto tei mas doma niekolko typov, a nie vzdy mi vsetky sadli...

prinajhorsom kup oba, alebo este lepsie vypytaj si vzorky a uvidis [;-)]
25 jún, 2010 o 17:07 Odpovedať
kate998
kate998: avene alebo la roche ??. tak ktory kupit?Vzorky s la roche v lekarni nemali,aspon tak mi lekarnicka povedala.Viem ze su 4 odtiene...napise niekto popis farieb tych odtienov.Je daktory do oranzova?Chcem nejaky prirodzeny odtien
05 júl, 2010 o 17:43 Odpovedať
Melany
Melany: La Roche. Ahoj Kate, tak ja ako fanynka La roche odporucam ten Toleriane, .. co sa odtienov tyka tak moje skusenosti - cim tmavsi tym oranzovejsi.. Nechapem ale ze nemali v lekarni vzorky, ved nech ti ich objednaju, ale si vyskusaj naniest makeup priamo z vyrobku tam.

Inak Laroche ma teraz taku akciu, len neviem ci neplati len na CR - testovanie pleti priamo v lekarniach a k tomu nasledne odporucanie makeupu - nasla som to na ich stranke laroche-posay.cz

Avene som nikdy neskusala, len znama spominala ze je pre citlivu pokozku a vraj neobsahuje parabeny, avsak ma nizsie krycie schopnosti... a nenasla si ani vzorku od Avene?
07 júl, 2010 o 09:54 Odpovedať
kate998
kate998: La roche - Avene. ahoj.Z avene len ten najbledši odtien mi dala vyskušať,no mi akosi čudne voňal a nejak ma nenadchol a dalsie vzorky nemali.Zdal sa mi mastny.Ale mam taku malu brožurku od avene,je až 5odtieňov a na obrazku vyzeraju celkom good.A je vode a oteru odolny čo je plus u mna!Ten La roche som nemala možnosť vobec vyskušat,ked lekarničky su ako drevené.Skusim sa opytať či by objednali tie vzorky,ale šancu tomu velku nedavam.Robim si zálusk na LRP lebo ako čítam fora o nom tak chvália!Chcem kvalitny make up,ktory aj vydrží a neotiera sa.Dík za rady. Ty aky make up používaš?
07 júl, 2010 o 18:26 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.