loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Mliečka

Beruschka

Beruschka: Čaute máme doma menší problém s mliečakmi že nám žiadne nechutí a stále by sme chceli len to mamkine, ale toho je žalostne málo. Nemáte nejaký trik alebo tip čo s tým urobiť? Lekárka nám povedala že zdravotne sme natom veľmi dobre a nevidí kde by mohol byť problém :(
22 november, 2017 o 20:01 Odpovedať

milusa
milusa: tam toho moze byt viac... skus zmenit miesto kojenia alebo flasku s mlieckom alebo teplotu ci hustotu mlieka alebo len dalej skusaj zmeny v mliecku... viem o pripadoch kedy kamoska pocas celeho dojcenskeho obdobia menila mlieka a nikdy nebolo na ziadnom dlhsie ako mesiac... pripadne skus ty jest viac vitaminov...
23 november, 2017 o 20:12 Odpovedať
MamičkaSonička
MamičkaSonička: Hmmm skúšala si už aj nejaké mliečko čo malo mliečny tuk? Ten by mohol dieťatku a možno aj Tebe hlavne chýbať čo som počula tak on robí to mliečko práve chutným.
24 november, 2017 o 15:39 Odpovedať
Beruschka
Beruschka: Nie, s mliečnym tukom som sa zatiaľ nestretla a nepamätám si že by som ho čítala ani na zloženiach tých mliek čo sme mali doma, ja som skúšala hlavne mlieka čo mali kamarátky....
24 november, 2017 o 23:13 Odpovedať
MamičkaSonička
MamičkaSonička: Potom si prečítaj čo je tu napríklad https://www.sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/ ja som práve s týmto bola spokojná a má aj práve ten mliečny tuk a všetky látky naviac. Skúšali sme len 2 mlieka a toto bolo to lepšie tak hádam pomôže aj Tebe.
25 november, 2017 o 00:20 Odpovedať
Beruschka
Beruschka: Sunar jasné, že poznám ale nevedela som to o tom mliečnom tuku a ani to, že ho práve on má :D Tak ďakujem za radu ďalší v poradí na vyskúšanie bude on a aj to miesto ešte asi poskúšam prípadne fľaštičku tá mi ani nenapadla, že by mohla robiť problém :)
25 november, 2017 o 12:45 Odpovedať
milusa
milusa: pri babetkach to moze byt vazne cokolvek a ak to nie je nic zdravotne tak to mozes byt hlavne rada... k tomu sunaru a mliecnemu tuku to som nevedela ani ja :D ale spominala znama ze od nich mala nejake aj mlieko pre mamicky co jej pomohlo tak popozeraj len neviem uz ako vravela ze sa to volalo...
25 november, 2017 o 12:52 Odpovedať
MamičkaSonička
MamičkaSonička: To mohol byť Gravimilk a áno aj ten si pozri asi. Ja som ho nebrala ale čítala som o ňom na stránke.
25 november, 2017 o 21:59 Odpovedať
Beruschka
Beruschka: Ten už bude úplne super! Predáva sa vôbec v obchodoch? Nezdá sa mi žeby som ho niekde zahliadla ani
26 november, 2017 o 13:57 Odpovedať
MamičkaSonička
MamičkaSonička: To Ti ja asi nepomôžem lebo všetko sme objednávali lebo to vychádza lacnejšie tak ho skús objednať za pokus to určite stojí.
26 november, 2017 o 14:37 Odpovedať
Beruschka
Beruschka: Chcela som prvé kúpiť len jedno balenie na skúšku v obchode a potom až objendávať keď budem vedieť že chutí tak si asi ešte počkám ale vďaka za tip :)
26 november, 2017 o 15:07 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.