loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Tehotenstvo, deti a rodina » Krmivo pre šteniatko

Krmivo pre šteniatko

trixie

trixie: Ahojte :) na vianoce k nám pribudne nový člen domácnosti - retrivier (4mesiace) a riešime aké krmivo mu kúpiť. Ponuka je obrovská a my sa strácame. Predtým sme dávali granulky brit psíkovi (v auguste nám zomrel) a boli sme spokojní ale chceli sme ho na začiatok krmiť niečím vláčnejším, šťavnatejším. Nemáte prosím nejaké nápady ? Vďaka

07 december, 2018 o 13:28 Odpovedať

Bandy
Bandy: Brit už robí aj konzervy...my dávame našej Roxy brit monoprotein lamb a ten je vláčny a krásne vonia a jej chutí čo je základ takže ak chceš chutné a zdravé krmivo britu tak toto je náš tip

07 december, 2018 o 13:36 Odpovedať
trixie
trixie: Díky za tip fakt vážne moc si ma potešila...akurát ho pozerám v našom eshope ale tam ho nevidím...odkiaľ ho máte ?

07 december, 2018 o 14:43 Odpovedať
Bandy
Bandy: z eshopu - akinu.cz/brit-dog-mono-protein-beef-brown-rice-400g/ tam to vychádza celkom rozumne a do pár dní to máš doma

07 december, 2018 o 14:44 Odpovedať
milusa
milusa: ano, robi aj konzervy, aj rozne doplnky stravy na vyživu klbov a kosti
07 január, 2019 o 15:04 Odpovedať
Opicka
Opicka: takze, co vsetko davate vasim psom, alebo stacia teda tie konzervy samotne? doplnky davate, ak ma psik nejaky problem ci uz aj preventivne??
07 január, 2019 o 21:54 Odpovedať
forgi
forgi: tieto konzervy su najlepšie. Brit je velmi kvalitna strava jak pre psov, tak aj pre mačičky.
15 január, 2019 o 19:00 Odpovedať
Perilita
Perilita: davate niekto granuly Brit aj mačkam? Ako im chutia?
06 február, 2019 o 14:14 Odpovedať
Mirina
Mirina: ked som kupovala granule pre svojho psa, videla som tam práve aj granule tejto značky pre mačky. Mačku nemame, neviem dat nejake spatnu vazbu, ale našemi psovi Lionovi velmi chutia Brit granule
11 február, 2019 o 14:15 Odpovedať

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.