loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Tehotenstvo, deti a rodina » Kojenie - prilis vela mlieka

Kojenie - prilis vela mlieka

lienka

lienka: Ahojte mamicky, stalo sa Vam niektorej, ze ste mali prilis vela mlieka? Je to velmi neprijemne - odhliadnuc od toho, ze prsia su prilis naliate a aj bolave, vzdy ma trapi ako sa babatko pri kojeni takmer dusi, ked sa nan vali tolko mlieka...Najprv som si myslela, ze je take pazrave a tak hltavo je, ale teraz viem, ze ono za to chuda nemoze...Neviete mi prosim poradit ako znizit produkciu mliecka? Nechcem pouzivat odsavacku, odstriekane mliecko sa totiz automaticky nanovo vyprodukuje, je to len ulava pre mna, ale problem to neriesi...Vopred dakujem za pripadne rady, ak ste mali s tymto skusenosti.
12 august, 2011 o 11:40 Odpovedať

hena123
hena123: nemozes teda nakojit aj moje? hlavne v noci by som mala zaujem, moj maly je totiz dost pazravy [:-)]
19 august, 2011 o 10:31 Odpovedať
hena123
hena123: nasla som toto o nadprodukcii mlieka a strategiach jej znizovania:
dobre:http://anielik.scot.sk/e107_plugins/content/content.php?content.106
19 august, 2011 o 10:41 Odpovedať
mamicka_M
mamicka_M: @lienka ahoj, ah jo, ja som mala opacny problem :/ kojila som dva dni... takze odmalicka umelo s hippom :)
31 december, 2015 o 01:33 Odpovedať
Esíčko
Esíčko: No tiež mám skôr opačný problém, dcérka ma 3 mesiace a mlieko už pomaly nemám.... Neviem čo dávať a čo nie :/

20 marec, 2018 o 21:06 Odpovedať
adrien122
adrien122: @Esíčko ja som davala svojim detom iba tieto mlieka sunar.sk/dojcenske-mlieka-premium/ a nikdy s nimi nemali ziadny problem takze za mna urcite mozem doporucit:) neboj sa toho

22 marec, 2018 o 21:28 Odpovedať
Esíčko
Esíčko: Moc ďakujem, na sunar som počula dobré recenzie.

23 marec, 2018 o 18:23 Odpovedať
Perilita
Perilita: mamičky ktoré kojite, máte doma kojenecku vahu a vážite si babatko pred a po kojeni?
18 jún, 2018 o 14:35 Odpovedať
Canadianpapers
Canadianpapers: Predaj autentických pasov, licencie pre vodičov, SSN, rodné listy, IELTS & TOEFL, ESOL atď. Email canadiandocumentation500@gmail.com alebo text +1 (872) 256-2799

Pas ...
Certifikáty .......
Schengenské vízum ......
Rezidentné povolenie ......
Pracovné povolenie .......
Číslo sociálneho poistenia / karta ........
Osvedčenia o prijatí ........
Emancipačný dokument .........
Osvedčenia o narodení .........
Manželský list .............
Vysokoškolské diplomy .............
G.E.D. Diplomy ............
Vysokoškolské tituly ..........
A mnoho ďalších...
Všetky pasy sú registrované v oficiálnej vládnej databáze.
Licencie pre vodičov zahŕňajú mikrotisk, hologramy, UV infračervené atramenty a vodoznaky.
Licencia pre vodičov v Spojenom kráľovstve je registrovaná v DVLA (Licenčná agentúra pre vodičov motorových vozidiel) Licencia pre vodičov v USA je zaregistrovaná v DMV (Oddelenie motorových vozidiel)
Kontakt: Email canadiandocumentation500@gmail.com
alebo text +1 (872) 256-2799
23 jún, 2018 o 05:51 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.