loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

jemné vlasy

ternika

ternika: Ahojte baby, pomoc! Bud.tyzden máme firemný večierok a ja potrebujem urobiť ako nováčik vo firme dojem, už mám nové šaty a ešte potrebujem niečo urobiť s vlasmi a make-upom, nejaké rady ako zažiariť?
06 december, 2017 o 22:36 Odpovedať

Mirina
Mirina: Tak to si mala rovno sem poslať aj foto, nevieme ti takto poradiť,ale ja som si obľúbila predĺženie vlasov pomocov clipov, čo mi docela pridalo na body na vzhľade.. možno by to pasovalo aj tebe?Skús sa inšpirovať https://www.clipinhair.sk/26-predlzovanie-a-zahustenie-vlasov-podla-vahy-pricesku
06 december, 2017 o 22:42 Odpovedať
KimmmY
KimmmY: Niekedy veľa zmení vzhľad aj ostrihnutie ofiny.. čo ty na to? len niekedy dokáže byť ofina pekne otravná, najma v lete! tak si to dobre premysli.
06 december, 2017 o 22:45 Odpovedať
Stojkova.marcela1
Stojkova.marcela1: Ak chceš mať jemné vlasy určite odporúčam proteínový sprej [;-)]
10 január, 2018 o 20:06 Odpovedať
Opicka
Opicka: skus nejaký keratin, mne pomohla maska
10 január, 2018 o 22:58 Odpovedať
levicaaa
levicaaa: vlasy si jemne natoč, zafixuj lakom a makeup by som zvolila decentný, ale zároveň sexy. Maskara, a cervený ruž. Ako spravna žena máš doma určite velký výber kozmetiky a pripavkov na ličenie a upravu vlasov :)
12 január, 2018 o 00:07 Odpovedať
dlhana
dlhana: ak chceš zaujať, určite si daj červený ruž :) hlavne nezabudni na kvalitku
16 január, 2018 o 19:53 Odpovedať
Karlina
Karlina: vlasy si vyžehli,nalakuj.Daj si kvalitný makeup,maskaru a cervený ruž.
20 január, 2018 o 15:26 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.