loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hranie deti na zemi

Zuzana.Kov

Zuzana.Kov: Ahojte žienky, prosím poradte mi ako riešite to, že sa deti hraju na zemi? Mám na mysli- máme klasickú plávajúcu podlahu a príde mi že je na nej chladnejšie. Deku pod ne dávam, ale tá nie je moc dobrá, šmýka sa po podlahe. Našla som takéto podložky lalalukids.com/sk/nase-produkty/rada-standard-pony-detail- máte niekto? Ako je to s čistením? Ďakujem.
18 júl, 2018 o 17:56 Odpovedať

Libik
Libik: @Zuzana.Kov Ja mam sice deti uz velke, takze s ama to moc netyka, ale musim povedat ze su krasne!!! :) Hned by som kupovala :D
20 júl, 2018 o 18:34 Odpovedať
ivanuska265
ivanuska265: My mame tento typ a je super. Veľmi lahko sa umýva a je príjemná na dotyk, celkovo dosť praktická :-) dostala som ju darom a môžem len doporučiť
22 júl, 2018 o 21:47 Odpovedať
Zuzana.Kov
Zuzana.Kov: Moc ďakujem!! :) som veľmi rada že sú dobré ohlasy, budem objednávať
23 júl, 2018 o 16:11 Odpovedať
Hanča7
Hanča7: rada by som svpjho synka nechala hrat na zemi, ale trpí na atopický ekzem a tym ako sa šupe po zemi to ma ešte viac podraždene, pretože ešte nechodí. Ale už sme objavili super krem, tak snad pomože
27 júl, 2018 o 22:18 Odpovedať
Perilita
Perilita: čo všetko ste skušali a ako velmi to pomohlo, alebo nepomohlo? čo na to lekar?
29 júl, 2018 o 18:22 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.