loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Hračky

Hračky

Mirina

Mirina: Ahojte, tka mi vrtá hlavou poslednú dobu aké hračky vôbec dávame deťom?Chápem, že asi prejdú nejakými testami, ale neviete čo to sú za testy? Alebo aký materiál je pre deti na hranie vhodný a čo by mala dobrá hračka spĺňať? Je to len taká úvaha, nezamýšľali ste sa niektorá nad tým? Aká hračka je/bola pri vašich deťoch najobľúbenejšia, prípadne myslíte, že ho to ovplyvnilo? Alebo zas to sa môže sťahovať už aj na nás strašie :D
14 september, 2017 o 00:37 Odpovedať

Opicka
Opicka: To s materialom je uz asi individualne ale kazda hracka musi prejst testami, neviem co zahrnaju, ale urcite sa to da viac pozistovat ale boli tu kauzy kedy hracky nesplnali zakladne nejake vlastnosti ale zvycajne to boli hracky od pochybneho dodavatela to je si myslim hlavny problem a jasne ze hracku ovplyvnuju aj osobnost daju sa nimi rozvijat rozne vlasnosti a charakteritiky a podla nich mozes vidiet trosku co bude dieta neskor zaujimat...
14 september, 2017 o 23:10 Odpovedať
Inka575
Inka575: To suhlasim treba si davat pozor na vyrobcov asi najskor
14 september, 2017 o 23:37 Odpovedať
Mirina
Mirina: A kupujete ich aj cez internet alebo radšej si ich prezriete osobne?
15 september, 2017 o 12:55 Odpovedať
Inka575
Inka575: Aj aj ale najviac cez internet- rajhraciek mam oblubeny a v obchodoch hocikde ale len male veci cez internet ma to vyjde zvycajne lacnejsie
15 september, 2017 o 13:18 Odpovedať
Opicka
Opicka: S rajom suhlasim tiez tam staci ti vidiet aj len recenzie co su dole http://www.rajhraciek.sk/ a zvycajne oni maju tie zname znacky ktore by si nemali ani dovolit byt voci niecomu poskodzujuce...
22 september, 2017 o 21:10 Odpovedať
Ulricha
Ulricha: ja najradsej tiez len z eshopov objednava, ale ked vidis pochybny obchod tak ruky proste prec aj ked ceny lakaju prilis to potom smrdi a dietatu to proste nedas alebo ked vidis v nejakych mensich hrackarstvahc take hracky na ktorych sa ti hned na prvy pohlad nieco nezda tiez ked vidis poskodeny obal alebo nieco. mna zas najviac v tomto dostavaju aj predavacky niektore ktore nevedia o predajni vobec nic a ked sa ich spytas na nejaku hracku ze pre ake deto to je urcene, ak to nemaju na obale napisane, tak sa na teba uplne pozru ako na debilku ze preco sa to pytas ich. mne akonahle vyskoci nejaka kontrolka ze tu nieco nehraje tak sa otocim na opatku a idem a na eshopoch prve recenzie citat a potom nakupovat a je aj vela recenzii niekedy aj len na hracky
22 september, 2017 o 21:29 Odpovedať
Mirina
Mirina: To s vami aj súhlasím len čítať zas a hľadať na všetko recenzie je dosť časovo zdĺhavé a aneviem ja som sa práve ani v predajniach nestretla aby mi predavačka nevedela poradiť aj keď zvyčajne len mi ukáže to čo sa kupuje najviac alebo aj povie že či sa niečo reklamuje veľa krát a tak.
24 september, 2017 o 15:40 Odpovedať
Inka575
Inka575: Prave aj v tom rada v rajihraciek nakupujem lebo ich sa mozes opytat tam cokolvek a vedia na to odpovedat pripadne aj poradit nieco podobne co by sa mohlo viac hodit
24 september, 2017 o 15:59 Odpovedať
Mirina
Mirina: To som este neskusala u nich.
24 september, 2017 o 16:24 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.