loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Farebne kombinacie

Farebne kombinacie

mayuss

mayuss: Farebne kombinacie. Ahojte dievcence. Chcela by som vas poprosit o radu - chystame sa s muzom premalovat steny v byte, a ozivit si ho nejako jarne, letne:) Neviete odporucit nejake zaujimave farebne kombinacie do spalne, obyvacky, kuchyne a chodby? [(roll)]
15 apríl, 2010 o 09:24 Odpovedať

vanda
vanda: farby v byte. Ahoj Mayuss, tak asi to hlavne zavisi od toho akej farby mate nabytok, a aky velky je vas bytik [;-)]

Ja som sa ale namotala na kombinacie zelenkave (svetlo zelena, az kiwi) so svetlo zltou, vanilkou, pripadne kremovo bielou. Tie su take jasne a vesele - v podobnom style mame koniec koncov aj obyvacku.

Ostatny byt potom odporucam ladit podobne, take tie farby zeme a prirody, sa mi najviac lubi. Kriklave ja nemusim [:-)]
21 apríl, 2010 o 15:22 Odpovedať
lienka
lienka: jemne zlta a slabucko fialova. ja som teraz malovala v chodbe 2 steny uplne jemnucko fialovou, zbytok bielou...v chodbe mame na jednej strane zltkavu (resp.vanilkovu) vstavanu skrinu...Tato kombinacia ma prekvapila, je naozaj velmi prijemna, s vysledkom som spokojna [;-)]
21 apríl, 2010 o 23:31 Odpovedať
Melany
Melany: marhulova?. Jej to znie pekne, a ostatny nabytok mate akej farby ked sa smiem spytat?

Ja som chcela marhulovu spalnu, ale kedze akosi tiez nemam fantaziu, neviem v akej farbe doladit nabytok, a ci dat vsetky steny marhulove, alebo len jednu, a akej farby potom ostatne, a co so stropom...
22 apríl, 2010 o 10:37 Odpovedať
lienka
lienka: marhulova do spalne je podla mna super. Ja som mala spalnu marhulovu a bola to velmi prijemna farba na spanie a aj na vstavanie ;-) Strop bol normalne biely, ostatne steny marhulove...Spalna bola doladena tmavohnedym nabytkom..Teraz premyslam natriet 2 steny marhulovou a 2 steny nejakou bordovou... [;-)]
22 apríl, 2010 o 15:11 Odpovedať
sara
sara: marhulova plus. K marhulovym stenam sa hodi podla mna aj svetle drevo, aj tmavsie - dekor wenge napriklad. Ale viem si predstavit aj kov, aj biely nabytok... Zakazdym to ziska trosku iny smer, ale aj tak si myslim ze castokrat je to potom hlavne o doplnkoch [;-)]
23 apríl, 2010 o 17:03 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.