loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Farebne kombinacie

Farebne kombinacie

mayuss

mayuss: Farebne kombinacie. Ahojte dievcence. Chcela by som vas poprosit o radu - chystame sa s muzom premalovat steny v byte, a ozivit si ho nejako jarne, letne:) Neviete odporucit nejake zaujimave farebne kombinacie do spalne, obyvacky, kuchyne a chodby? [(roll)]
15 apríl, 2010 o 09:24 Odpovedať

vanda
vanda: farby v byte. Ahoj Mayuss, tak asi to hlavne zavisi od toho akej farby mate nabytok, a aky velky je vas bytik [;-)]

Ja som sa ale namotala na kombinacie zelenkave (svetlo zelena, az kiwi) so svetlo zltou, vanilkou, pripadne kremovo bielou. Tie su take jasne a vesele - v podobnom style mame koniec koncov aj obyvacku.

Ostatny byt potom odporucam ladit podobne, take tie farby zeme a prirody, sa mi najviac lubi. Kriklave ja nemusim [:-)]
21 apríl, 2010 o 15:22 Odpovedať
lienka
lienka: jemne zlta a slabucko fialova. ja som teraz malovala v chodbe 2 steny uplne jemnucko fialovou, zbytok bielou...v chodbe mame na jednej strane zltkavu (resp.vanilkovu) vstavanu skrinu...Tato kombinacia ma prekvapila, je naozaj velmi prijemna, s vysledkom som spokojna [;-)]
21 apríl, 2010 o 23:31 Odpovedať
Melany
Melany: marhulova?. Jej to znie pekne, a ostatny nabytok mate akej farby ked sa smiem spytat?

Ja som chcela marhulovu spalnu, ale kedze akosi tiez nemam fantaziu, neviem v akej farbe doladit nabytok, a ci dat vsetky steny marhulove, alebo len jednu, a akej farby potom ostatne, a co so stropom...
22 apríl, 2010 o 10:37 Odpovedať
lienka
lienka: marhulova do spalne je podla mna super. Ja som mala spalnu marhulovu a bola to velmi prijemna farba na spanie a aj na vstavanie ;-) Strop bol normalne biely, ostatne steny marhulove...Spalna bola doladena tmavohnedym nabytkom..Teraz premyslam natriet 2 steny marhulovou a 2 steny nejakou bordovou... [;-)]
22 apríl, 2010 o 15:11 Odpovedať
sara
sara: marhulova plus. K marhulovym stenam sa hodi podla mna aj svetle drevo, aj tmavsie - dekor wenge napriklad. Ale viem si predstavit aj kov, aj biely nabytok... Zakazdym to ziska trosku iny smer, ale aj tak si myslim ze castokrat je to potom hlavne o doplnkoch [;-)]
23 apríl, 2010 o 17:03 Odpovedať
annahanna
annahanna: Ahoj Mayuss. Ja mam obývačku v sivo-bielej farbe, ale ti mám poradiť tak skús sivé-kremové steny a nejake tie doplnky vo farbe tyrkysová alebo zelená. Keď ti mám povedať pravdu tak take farby ako je marhulová alebo žltá či oranžova už niesu v mode.
24 máj, 2016 o 15:55 Odpovedať
sisinka231
sisinka231: Ahojte baby, tiež rozmyšlame že trošku oživíme bytík, stále rozmýšlam či premalovať iba na bielo alebo ako? Chceme ho trochu opticky presvetliť, zvečšiť. Nábytok máme tmavšej farby, podobný ako toto sconto.sk/produkty/obyvacia-stena-sale.html, moc dakujem za tipy :)
15 august, 2018 o 21:26 Odpovedať
Opicka
Opicka: obyvačku mame v prirodných farbách, kuchyna kremova, splana bielo čierno-červena, kupelna a WC bielo šede. Všetko sme kupovali s sconte
17 august, 2018 o 10:52 Odpovedať
Olivia
Olivia: @sisinka231 k takémuto nábytku sa mi hodi bledunko žltá/krémová, alebo bledá zelená a podobné farby také pastelové :) kazdopadne nabytok moc pekny, chvalim!:)
18 august, 2018 o 21:39 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.