loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Farba na vlasy

Mirina

Mirina: Ahojte, zvažujem, že zájdem ku kaderníčke na celkovú zmenu, mám záujem o niečo crazy, veľmi sa mi páčia odtiene lila alebo ružovej vo vlasoch. No neviem ako sa mi to bude hodiť a ako zladiť s novými vlasmi šatník..
09 september, 2017 o 06:05 Odpovedať

forgi
forgi: No a čo tak skúsiť farebný príčesok, skôr ako podstúpiš radikálnu zmenu? Mám dobrú skúsenosť s https://www.clipinhair.sk/15-clip-in-pramienok-remy-prave-ludske-vlasy-fialova.html. Účes vyzeral zaujímavo a hravo..
09 september, 2017 o 06:10 Odpovedať
Raywoman
Raywoman: wow to vyzerá super, super nápad, najviac sa mi páči na tom to, že to použiješ len ak sa to skutočne hodí, napr. na party či oslavu, takže je to celkom nezávazné, do práce by som s fialovými vlasmi nikdy nemohla ;)
09 september, 2017 o 06:13 Odpovedať
gabona1
gabona1: Ahoj, aj mne sa strašne páči odtieň ružovej v blond vlasoch, teraz je to veľmi moderné. Ale nemám na to odvahu. Už si si to dala spraviť? Moja kamarátka z Prahy to mala a tá farba bola neskutočná. Ale ona chodieva do top salónu, pochybujem, že moja kaderníčka má vôbec túto farbu v ponuke. Uvidím, ak naberiem odvahu, tak napíšem.
22 september, 2017 o 14:37 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.