loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » darček pre svokru

darček pre svokru

Esíčko

Esíčko: aký darček máte pre svokru? Ja vonec nič a už som bez nápadu, som uplne zufala, poradte
12 december, 2017 o 22:30 Odpovedať

Opicka
Opicka: čas máš este týžden. Záleží na tom, čo má rada. Skus napr. nejaký doplnok do bytu, niečo čo este nemá. Určite niečo vyberieš
15 december, 2017 o 16:15 Odpovedať
milusa
milusa: skus kozmetiku. Na poslednu chvilu asi to najlepšie. Ja preferujem kvalitu, takže za mna jednoznačne Wunder2
15 december, 2017 o 21:26 Odpovedať
Libik
Libik: moja je hubarka a aby sa v tom lese necitila sama, kupila som jej repracik, aby si mohla pustat hudbu
17 december, 2017 o 22:33 Odpovedať
Zuzulienkatri
Zuzulienkatri: moja svokricka dostala hodinky :) moc som do nej investovat nechcela a napokon som si povedla , ze je dame darcek ktory jej vybije dych a podarilo sa [;-)] my sme jej dali presne tieto wellington-ky: 24time.sk/classic-bristol-rose-gold-529026/ [;-)]
22 február, 2018 o 15:38 Odpovedať
mickeymouse
mickeymouse: https://www.mikrovahy.sk/10-kuchynske-vahy naša dostala vymakanu kuchynsku vahu. Velmi rada pečie, takže jasná volba.
23 február, 2018 o 19:14 Odpovedať
Eliska11
Eliska11: my sme tej našej dali poukaz do wellness v Senci do aquaparku, velmi si to chválila. Mala tam masáž, saunu a vírivku. Velmi sa jej tam páčilo.
26 február, 2018 o 14:25 Odpovedať
Libik
Libik: alebo skus nejaky poukaz na online kozmetiku, drogeriu. ja to talto riešim , kupujem ich v Notino, tam si vždy a každý niečo vyberie.
15 marec, 2018 o 15:39 Odpovedať
ternika
ternika: ano,myslím si,že darčekový poukaz do Notino je super nápad. Ona sama si už kupi čo chce, potrebuje.
15 apríl, 2018 o 12:52 Odpovedať
milusa
milusa: mojej svokre sme kupili fritezu značky Orava. Kranolky a vypražaný syr su priam dokonalé.
21 apríl, 2018 o 17:12 Odpovedať
Esíčko
Esíčko: alebo kuchynsku vahu, ak rada pečie, vari...určite to ocení.
21 apríl, 2018 o 17:32 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.