loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Civava - starostlivost

Civava - starostlivost

miriam88

miriam88: Civava - starostlivost. Ahojte, neviete mi niektora poradit so staroslivostou o civavku?
rozmyslame ze si na vianoce zaobstarame tohto psika, jednak nasej malej a jednak aj nam sa velmi paci...
Ak mate doma civavu podelte sa prosim so skusenostami... vdaka
29 september, 2009 o 12:39 Odpovedať

Anonym: Čivavka. Ja mám doma 4 mesačnú milučkú Tishu, čivavku, je to miláčik celej rodiny, je veľmi prítulná, ale vie byť aj temperamentná. No veľa spinká. Vie sa zabaviť aj sama, cez deň ju učíme byť doma (chodíme do práce), ale moja mamka si ju ide zobrať a zabáva sa s ňou. Máme ešte bastardíka miláčika, obe sa spolu znášajú, hrajú sa spolu, Wiki ju učí ako mama šteňa. Je to nádherný pocit, keď prídeš domov a zlatíčko ťa víta...
08 október, 2009 o 11:18 Odpovedať
Kika
Kika: psickari. Nie my nemame civavu ale yorkshirskeho teriera, teda teriericku

su to tiez inak podla mna vhodne psiky do mensieho bytu, lebo same su malinke

inak uvazujeme tiez popravde nad este jednym psikom pre nasu maminu, jej sa civavy velmi pacia, len ma zaujima, ci je pravda ze civavka skoro cely den prespi?

pises ze vasa Tisha vela spinka, co to znamena ze vela?
08 október, 2009 o 13:54 Odpovedať
lejja20
lejja20: civava. ahojte,
chcem vas poprosit o radu.kupili sme si steniatko civavy,ale pri navsteve zvelolekara sme zostali dost prekvapeni.nielenze sa nejedna o cistokrvnu civavu,ale mala dokonca aj vyneneny ockovaci preukaz,takze teraz ani nevieme vek.kupovali sme ju bez papierov,co bola asi chyba.neviete ako v danej situacii postupovat?samozrajme ze si uz psika nexame,ale neviete mi poradit,ako v danej situacii postupovat,ked nam bol predany krizeny psik s falsovanym preukazom?
19 október, 2009 o 18:50 Odpovedať
Lili
Lili: falosny ockovaci preukaz. Ahoj Lejja, no a neskusala si kontaktovat tych od ktorych si psika kupovala?

Uz len samotna skutocnost ze ste psika kupili bez papierov podla mna hovorio tom, ze nie je cistokrvny a vhodny na chov, ale to by podla mojho nazoru vobec nevadilo... Ved aj sa hovori predsa ze psikovia necistokrvni maju menej genetickych chorob a silnejsiu imunitu

problem vidim akurat v tom ockovacom preukaze, i ked jedine v tom ak by ste chceli slavit presny den narodenia civavky - lebo priblizny vek ako aj novy ockovaci preukaz jej predsa vie stanovit veterinar...

20 október, 2009 o 11:01 Odpovedať
lejja20
lejja20: civava. ahoj,
povodnu majitelku som skusala kontaktoval,ale ta ma zial hlboko ignoruje.len ma strasne nastval fakt,ze este aj so psami takto kseftuju a snazia sa ludi oklamat na vsetkom.a zo vsetkeho najviac ma sklamal isty zverolekar,u ktoreho bol psik nahlaseny,pretoze ako som sa dopocula,vakcinacie a orazene ockovacie preukazy rozdava na pockanie,takze sme si ani neboli isty,ci bol psik zaockovani,takze ho ockujume a odcervujeme uplne od zaciatku.a mysli,ze je to uplne jedno,ci je pes s papiermi alebo bez,pretoze toto iste robia aj s papierovymi psami.
zijeme v byte,preto sme chceli maleho psa,tak dufam,ze nam nakoniec nevyrastie do velkosti kokrspaniela...
20 október, 2009 o 17:46 Odpovedať
vanda
vanda: trestne oznamenie. Ahoj lejja, ja by som na tvojom mieste podala na nu trestne oznamenie, lebo inak moze mila pani donekonecna odrbavat ludi... prepac za vyraz

predpokladam ze vam za psika nasolila aj omnoho vyssiu cenu nez by stal normalne a to uz je podvod... civavy patria pokial viem medzi tych drahsich psikov, cena od 200 eur a viac, v zavislosti od papierov, a podobne

tak preco nie? bola si podvedena, tak nech za to pyka... lebo pravdepodobne to nebolo z jej strany neumyselne...
21 október, 2009 o 09:41 Odpovedať
Melany
Melany: poslať kontrolu?. Ahoj, a nie su u nas nejake kontroly na to?

lebo kebyze hej, tak by si mala nahlasit to a prislusnych miestach a poslat kontrolu na pana zverolekara a pripadne aj zenicku, pokial ma chovatelsku stanicu...ale to asi nema
22 október, 2009 o 15:38 Odpovedať
Anonym: toaleta. ahojte vsetci potrebovala by som radu,mam Sedem mesacnu civavku a naucila sa chodit namacaciu toaletu cikat ale na velku tam nechce ist akoju nato naucit alebo ako to robite ostatny DIK
22 október, 2009 o 18:10 Odpovedať
Kika
Kika: civava - toaleta. Ahoj, nemame civavku ale yorkshira no aj tak, podla mna nema co na velku chodit na macaci zachod, alebo sa mylim? to s nou nechodievas von?

kolegynina kamoska ma civavku a ta to robi tak, ze na velku vonku a aj na malu chodieva von, ale mala potreba je povolena aj na doma - vtedy ak nahodou psik uz fakt nik nevydrzi a nik nie je doma, aby s nim sli von. - ma na urcenom mieste rozlozene normalne pampersky a tam civavka vie, ze moze kludne ist
23 október, 2009 o 09:36 Odpovedať
miriam88
miriam88: civava a sneh. Ahojte psickari a majitelia civav ako to riesite so svojimi maznacikmi v zime? ked je sneh a tak? co vsetko obliect civave? ako dlho s nou byt von? a co ona v kontakte so snehom?
poradte prosim...vdaka vopred:)
06 november, 2009 o 16:18 Odpovedať

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.