loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?

Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?

sonara

sonara: Pekný deň všetkým
Aké máte skúsenosti s čiernou mágiou? V poslednej dobe mám len samé neštastia.
Kamoška mi povedala aby som išla k veštici-bosorke, že môže ísť o kliatbu.
Je to vôbec možné niekoho prekliať a podobné veci?
Myslím si, že to je len v rozprávkach pre deti. Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?
Voodoo, čierna mágia tomu veria a praktizujú len niekde v Afrike.
Neviem čo si mám o tom myslieť.
Sama som na pochybách. Čo ak je to predsa možné?
Nemá niekto kontakt na nejakého "šamana" čo sa zaoberá preklínacou mágiou?
17 november, 2017 o 18:02 Odpovedať

sonara
sonara: Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu.
tu http://sibyla.eu/vizitka/68
To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím.
Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky.
Niečo ako horoskopy..
18 november, 2017 o 17:37 Odpovedať
aries
aries: @sonara Ak by si sa ma na niečo podobné opýtala pred 5 rokmi moja odpoveď by bola rovnaká ako tvoja, jednoznačne neverím. Až kým som sa nerozprával zoči voči so ženou ktorá sa podozrivo obšmietala okolo mojej manželky a tá mi s úsmevom na tvári povedala, že moja manželka bude patriť jej a nič s tým nespravím. Samozrejme som ju vysmial. Prešli 3 roky manželka sa so mnou rozviedla, stala sa z nej lesbička a skončila s tou ženou čo mi to povedala. Až neskôr som sa dozvedel, že pracuje s mágiou, našiel som si medzi vecami z čias spoločného bývania rôzne retiazky, srdiečka, náušnice dokonca vyrezávané predmety ktoré nikomu z nás nepatrili a podľa odborníka boli presýtené čiernou mágiou. Ak si veriaca tak to rieš skrze modlitby (konkrétne modlitba oslobodenia). Ak nie si veriaca tak si nájdi vo svojom okolí niekoho prevereného čo sa zaoberá očistnou aj ochrannou mágiou a vie samozrejme zlomiť aj kliatbu/urieknutie. Toho človeka si vyberaj starostlivo, dnes sa s ľuďmi čo akože robia s mágiou a majú dar od boha roztrhlo vrece no väčšina z nich sú naozaj len špekulanti a podvodníci.

22 november, 2017 o 00:50 Odpovedať
gabona1
gabona1: Ja tomu tiež neverím, mám pocit, že už je tých všelijakých veštcov plné slovensko, že je to teraz nejaké moderné. Treba sa na to pozrieť triezvo a nájsť príčinu, všetko sa dá riešiť. Možno je to len zhoda náhod, že máš práve také zlé obdobie, veď raz sme hore, inokedy dole. Život prináša rôzne situácie.
29 november, 2017 o 18:04 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.