loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Zdravie, krása a móda » Bio-domaca kozmetika

Bio-domaca kozmetika

Libik

Libik: Ahojte mate niekto dobry recept na telovu nejaku bio alebo domacu kozmetiku? V zime mam strasne suchu pokozku a ziadne telove mlieko ani kremy co su v drogerkach mi zatial nepomohli ten problem vyriesit...
09 december, 2017 o 22:10 Odpovedať

Eliska11
Eliska11: Ani babské recepty nezabarali? Ja som čítala o nejakom so slanou vodou skús pogúgliť :)
11 december, 2017 o 21:35 Odpovedať
Mirina
Mirina: Pozri sa na biokremy na notine mne velmi pomohli tie od biodermy celkovo na pokuzku mozno maju nieco specialne aj pre ruky
12 december, 2017 o 12:23 Odpovedať
annahanna
annahanna: ano aj ja ho pouzivam v zime hlavne ale skus s tym skor zajst k dermatologcke tuto je https://www.notino.sk/bioderma/atoderm-krem-na-ruky-pre-velmi-suchu-citlivu-a-atopicku-pokozku/
13 december, 2017 o 23:17 Odpovedať
Libik
Libik: Tak ho asi skusim stale ma od neho odradzovala hlavne ta cena ale v tom notine to maju lacnejsie ako co som videla v obchodoch...
15 december, 2017 o 16:42 Odpovedať
annahanna
annahanna: on je fakt uzasny tiez som ho kupovala za drahsie aj vsetku kozmetiku ale v notine to maju stale o nieco lacnejsie
18 december, 2017 o 18:23 Odpovedať
Libik
Libik: Mas este nieco odskusane co za tu cenu stoji a nie je to len predrazene?...
19 december, 2017 o 17:30 Odpovedať
annahanna
annahanna: hmmm... este tuto kozmetiku mam velmi rada ale to uz je fakt len take ze obcas si doprajem https://www.notino.sk/soaphoria/organic-vyzivujuci-mrkvovy-olej-na-tvar-telo-a-vlasy/ nemam od nich odksuane este uplne vsetko ale tie oleje su uzasne
20 december, 2017 o 22:09 Odpovedať
Inka575
Inka575: Soaphoria je vazne skvela kozmetika ja som ju dostala raz ako darcek a odvtedy si ju aj sama kupujem a cenovo to vychadza rovnako len to ze jej pouzivas po mensom mnozstve tak ti dlhsie vydrzi a ucinok ma este lepsi ako tie chcemicke veci.
21 december, 2017 o 12:37 Odpovedať
annahanna
annahanna: s tym suhlasim... nie je potrebne jej pouzivat vela ako pri inych... je koncentrovanejsia :D
22 december, 2017 o 12:04 Odpovedať
Opicka
Opicka: Je veľa aj receptov na bio kozmetiku, Soaphoriu používam tiež ale aj doma zvyčajne skúšam veľa návodov. Google Ti zaručene poradí :)
23 december, 2017 o 13:24 Odpovedať

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.