loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Iné » Auto pre celuu familiu

Auto pre celuu familiu

Inka575

Inka575: Maminky prosím Vás na akom autíčku jazdíte s deťmi? Chceli by sme niečo na pohľad pekné a so šikovnou spotrebou. Skôr niečo ojazdené ako nové nakoľko to auto plánujeme používať tak 3 roky maximálne. Manžel sa ma pýta na môj názor a ja stále neviem čo asi tak si robím menší prieskum. Ďakujem
22 júl, 2016 o 09:47 Odpovedať

Hanča7
Hanča7: Ahoj Inka :) My máme Seat altea ale kupili sme ho ako 3ročný z aaaauta nakolko mi nie je luto ked ho niekde suchnem. Manzel jazdí na svojom služobnom a ja s deťmi mámm predsa len trošku s parkovaním problém tak sem tam šuch to zvláda. Je priestranné, komfortné a vyzerá slušne. Spotreba tiež nie je najhorššia. Na cestu s deťmi k starkým, k lekárovi a výlety je pohodové.

22 júl, 2016 o 09:55 Odpovedať
annahanna
annahanna: ja jazdim na takomto modeli auta http://www.aaaauto.sk/sk/skoda-fabia/car.html?id=132385729#pmin=2000&pmax=5000&branch=71 s dvoma detmi v meste a somn veľmi spokojná. Má výbornú spotrebu v meste a deti majú svoj konfort.
19 august, 2016 o 18:04 Odpovedať
gabona1
gabona1: My máme veľké rodinné auto typu mercedes vito, je to super auticko, zmestia sa aj bicykle, aj kufre, vsetko. Pri troch detoch si to neviem inak ani predstavit.
03 september, 2017 o 12:00 Odpovedať

Copyright 2017. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.