loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Ostatné fóra » Odstranenie znamienka

Odstranenie znamienka

Ahojte, bol som u koznej lekarky a povedala mi, ze su 3 sposoby ako sa da znamienko odstranit: 1)Laserom 2)Dusikom 3)Chirurgicky Nieco som si uz ohladom toho na nete pozrel a vylucil som chirurgicky zakrok z dovodu, ze tie znamienka mam na tvari a ostavaju po tom jazvy. Ohladom dusika mi povedala ze tento postup ...
www.zdravie.sk, 18 február, 2011 o 23:15

manzelovi odstranovali chirurgicky na tvari dost velke znamienko a nic tam nie je vidno, mozno ak by som hladala tak biely fliacik. treba najst profíka.
www.zdravie.sk, 19 február, 2011 o 00:15
No treba, to najhorsie je ze mam len jeden pokus :/. Vsade kde citam tak pisu ze niekto chirurgicky a ze jazvy skoro nevidno, niekto ze laserom ze nic neostane tak neviem
www.zdravie.sk, 19 február, 2011 o 00:15
ahoj. ja som si davala odstranit dve asi to bolo 2009 po lete. islo sa na to chirurgicky uz ani neviem ci mi to nejaak ten pajac umrtvil ale nebolelo to az tak. pichol by ti injeci do znamienka asi 1-cm hlboko citila by si tlak mensiu bolest ale nie ...
www.zdravie.sk, 19 február, 2011 o 20:15
Dakujem Lili, cital som to ze oni to umrtvia a potom vyrezu znamienko + trochu z okolitej pokozky. Ja by som aj isiel na to lebo je to rychle, jednoduche a lacne no velmi sa bojim tych jaziev, ako velmi ich bude vidno, ako velke budu atd. A dalsi problem ...
www.zdravie.sk, 19 február, 2011 o 22:15
Vyberanie znamienka, co sa tyka zdravotneho hladiska je najlepsie chirurgicke. Tie dalsie 2 metody su dost invazivne. Na tvar sa pouzivaju jemnejsie stehy. Mne vyberal chirurg uz velke mnozstvo znamienok a z nich len na malej casti mam jazvicku a ako viem, aj ta po rokoch vybledne. Mne odstranoval znamiekno aj na ...
www.zdravie.sk, 19 február, 2011 o 23:15
aj mne vyberali znamienko na tvari pri nose........ja som to chcela z estetickeho zladiska,vobec nelutujem, injekcia rozrezanie a zasitie.....pouzili 3 stehy.....je to krasne vobec to nie je vidiet..........platila som 33€ a robili mi to na plastickej a estetickej chirurgii v Kosiciach na Rastislavovej ulici..potom už iba 2x kontrola, histologia znamienka ...
Dakujem za rady, uz som takmer rozhodnuty pre to vyrezanie. Dakujem elen za tip :) Pojdem sa tam pozriet :) Ked som bol u koznej ona mi odporucila ze najprv dusik, tak mi ho aj dali, potom som to mal take cervene a aj dookola take cervensie, mozno sa sestricka trafila aj ...

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.