loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Ostatné fóra » Krvácanie po Escapelle

Krvácanie po Escapelle

Má niekto skúsenosti s tým, keď sa po užití ESCAPELLE dostaví krvácanie na 5.,6.tak ako to má aj byť, je šanca, že aj tak môžem byť tehotná??? Nie je to náhodou tak, že ked to krvácanie nepríde, tak vtedy je nejaký problém? Prosím, poradte mi niekto, lebo som už zúfala...
www.zdravie.sk, 11 apríl, 2011 o 18:17

užila som tu tabletku dostala som menstruaciu ale krvacala som iba 1 den prosím vás poradte mi či nie som nahodou tehotna..lebo s azblaznim
1. júna sa mi s priateľom stala nehoda. Praskol nám kondóm a tým pádom sa všetko dostalo do mňa. ESCAPELLE som užila asi do 20 minút až polhodiny ... 10. júna už som dostala menštruáciu a prebiehala celkom normálne. 22. som mala nechránený sex ale dávali sme pozor a všetko ...
chcela by som trosku ukludnit niektore dievcata..mne sa stala tiez nehoda..sla som si po tabletku nechcela som nic riskovat..chcem len povedat ze baby co si myslia ze po uziti do piatich dni dostanu menstruaciu inak nie je nieoc v poriadku tak to nieje az taka pravda.. ja tehotna niesom a ...
Chystám sa užiť tabletku po ale niesom si istá či mi zabere po 24 dnoch.
lauma - isteze nezaberie, tabletka sa ma uzit najlepsie HNED po styku, najneskor do 72 hodin a aj to je uz znizeny ucinok...na co by si ju brala teraz???
Poraďte mi prosím :/ Môže sa stať niečo ak som tabletku užila počas menštruácie ? VeĽmi sa teraz bojím pretože mi mešká menštruácia už 5 deň :( prosím poradťe mi:/
Ahojte mozem sa spytat ze mala som počas mezesu pohlavný styk z priaťeľom a vivliekol sa nam kondom a na tretí den som si dala tabletku Escapelle a o týžden sa mi urobilo nevolno a išla som si kúpiť test ktorí bol negatívný aa v ten deň som dostala menzes ...

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.