loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Ostatné fóra » Hlieny v hrdle,bolesť brucha,chuť krvi v ústach...

Hlieny v hrdle,bolesť brucha,chuť krvi v ústach...

Ahojte, mám menší problém a neviem,ako si poradiť,alebo či treba ísť lekárovi.. Trvá to už asi rok, mám pocit,že mám niečo zo žalúdkom,alebo trávením,bolieva ma brucho,v oblasti žalúdka, ked niečo zjem,alebo aj inokedy, najviac večer. Ďalej mám problém s hlienami,ktoré mi stekajú z hrdla do úst,je to nepríjemné a často ...
www.zdravie.sk, 04 apríl, 2011 o 23:15

Moze to byt aj helicobakter.Bud skoc k lekarovi alebo si kup test na helicobaktera. Nemas aj nejake flaky na pokozke?
Položku mám ok, pleť na tvári úplne bezchybnu.len niekedy sa cítim totálne vysušena, aj ked pijem veľa a krémom na tvár to nebude. A rychlo sa mi začali mastit vlasy,každé a dni si musím umyť.
Oprava.... Nie položku ale pokožku.. A niekedy aj vypluvam krv,ale nie veľa...
S tymto problemom ti podla mna bezny clovek neporadi.Fakt to moze byt kvoli krku, nejake lozisko, ale tiez aj kvoli zaludku.Mala by si ist na vysetrenie k internistovi.
podla tych priznakov co si spomenula ide pravdepodobne o kandidozu,pozri si www.candinka.wz.cz
Veď tých príznakov z tej stránky mám hrozne veľa, bolesť hlavy,točenie hlavy....bolesť oči,... Vlasy....brucho......proste milión tých príznakov mám, len som tomu neprikladala význam..
Únava,v noci nespavosť, kŕče v bruchu, plný nos, časté močenie.....milión príznakov mám.....

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.