loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Ostatné fóra » Escapelle vedlajsie ucinky

Escapelle vedlajsie ucinky

Prosim Vas,viete ako dlho sa prejavuju vedlajsie ucinky po Escapelle?Aby som vedela,comu niektore veci pripisovat.
www.zdravie.sk, 24 marec, 2011 o 12:18

aha tak :)no ja som to pouzila dvakrat sa mi vidi.namna to nemalo vedlajsie ucinky ziadne.menzes neviem ci som dostala do 5 dni to si nepametam ale nijak mi to neublizilo.ani mi to nerozhadzalo cyklus a pravidelnost.pohoda
Artea, ja som užila escapelle, popri HAK. /zabudla som uzit tabletku v prvy tyzden noveho balenia/.Nevedela som sa rozhodnúť či si dať alebo nie. ALe popri dvoch deťoch , som si tretie nepriala. V lekárni ma presviedčala , že pri dlhodobom užívaní HAK by sa nič nemalo stať. ALe pre ...
bolesti hlavy si mozno mala aj posobenim antiky a tej tabletky.nemalo yb sa to konbinovat
No,ja som zacala byt strasne unavena.Stale by som spala a pobolevala ma hlava,ani nie ako bolest,ale tlak.Ibaze mne to nepreslo,mam to uz asi 2tyzdne od zobratia tabletky,preto neviem,ci to este stale moze posobit alebo ci to mam pripisovat niecomu inemu.Zacala som pit TIBI,aby som sa dostala do energie,ale nic sa ...
3 mesiace mas pockat??,to co je za hlupost.chod tam sa objednaj a opytas sa rovno doktora.to nie je ok ked ta hlava boli uz tak dlho.
Aj som sa objednala.Na zajtra.Tak som zvedava.Lebo ona mi tvrdila,ze vela zien po tejto tabletke odchadzalo od lekara s tym,ze po 2-3 tyzdnoch nic nezisti,alebo mozno len nezistil,lebo neboli tehotne a sestra to vzala,akoze sa to neda zisit, koza :o)
www.zdravie.sk, 24 marec, 2011 o 12:19
a kvol comu chces ist vlastne za doktorom?kvoli boelstiam ci kvoli tomu nech zisti ci si vtom?
www.zdravie.sk, 24 marec, 2011 o 12:19

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.