loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Fórum » Ostatné fóra » Antikoncepcia chloe a na akné

Antikoncepcia chloe a na akné

Ahojte.chcem sa opytat aky mate nazor na antikoncepciu Chloe?dnes mi ju predpisala kozna doktorka aj ked ja som velmi nechcela pretoze budem musiet chodit na odbery krvi a to mi nerobi dobre a takisto som citala aj vela neziaducich ucinkov.ale doktorka ma presvedcila a dokonca aj moja mamka...a dneska,ked uz ...
www.zdravie.sk, 14 február, 2011 o 22:15

katarina ale roaccutane je vacsie svinstvo..
tak ale ak je roacutanne vacsie svinstvo preco po jeho vysadeni by sa akne nemalo vratit a po Chloe hej??...a naco mi to potom predpisala ked sa to ma vratit :-///........ale vrati sa mi to aj ked mam hormony v poriadku podla vysledkov krvnych testov??
vies, ale aj ked budes chodit na testy a odbery krvi, tak to vsetko neukaze...lebo pri brani HAk sa ti zahustuje krv a nebodaj sa ti vytvori niekde zrazenina, tebe to testy nezistia...ta zrazenina moze dost k srduc alebo k mozgu a boom si an vozicku..ako ja nechcem strasit...a takych ...
ved to ze dost sa toho bojim su to narocne tabletky ale neviem co robit kedze uz to je kupene a naozaj lokalna liecba mi nepomohla za tie 3-4 roky ale nechapem preco naozaj si myslim ze to nieje take hrozne ale na druhej strane sa toho nemozem zbavit .. ...
katarina ja hovorim ze roaccutane je vacsie svintvo pre telo..nie pre pupaky..ty nerozmyslas?ved ten liek dokaze zabit plod..to o niecom svedci....tak to asi nie je lentilka.. inak citala som ze raoccutane je anabolicky steroid sposobuje drasticke vysusanie koze nie len na tvari ale aj na tele...vela ludi tu pise ze maju extremne ...
marioneta neviem kde si nabrala ze pri hak sa nemoze pit..to je poriadna kravina..pit sa moze...ale nie ze kazdy den..ale nie kvoli hak ale kvoli tvojej peceni este ze tu rozpravas o neziaducich ucinkoh ale zabudla si poznamenat ze roaccutane ma v neziaducich ucinkoch samovrazdu a depresivne poruchy..a su take pripady
no sak ja nevravim ze nema...ja som vedela o rocutane len to, ze nesmie sa otehotniet...ja so nastastie natrafila na koznu, ktora sa tymto tabletkam chcela vyhnut...

Copyright 2014. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.