loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Zdravie » Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýlDokonalé menuTipy na zdravý životný štýl
Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl
Zdravý životný štýl

Súčasná žena má vo svojom bežnom dennom programe, zahrnuté toho ozaj veľa. Vykúzliť dokonalú domácnosť, postarať sa o dieťa tak, aby v dospelosti netrpelo žiadnym komplexom, či úzkosťou z nedajbože mamičkinej niekdajšej zaneprázdnosti a popri tom samozrejme zvládať prácu na plný úväzok, kávičky s najlepšími kamoškami, fitko aspoň dvakrát do týždňa, kino so svojím milovaným, nákupy, kozmetiku, kaderníka, večerné štúdium, či nadčasy v práci a keď v noci zaľahne unavená na smrť, mala by sa ešte zmeniť z manželky trebárs aj na prítulnú luxusnú prostitútku.

Ako to ale všetko zvládnuť? Odpoveď nájdete v zdravom životnom štýle.

V zásade platí:

Pozor na to čo jete, koľko jete a kedy jete.

Pravidelný príjem potravy vaše telo ocení. Zvykne si totiž na istý príjem živín a nebude si tak potrebovať tvoriť zásoby na časy, keď sa ho pokúsite vyhladovať.

Deň si rozložte do troch hlavných a dvoch menších jedál.

Rozmanitosť v potravinách vám zabezpečí, že telo získa všetky potrebné živiny. Je ich približne 40 a zatiaľ na nevynašla superpotravina, ktorá by obsahovala „všetko v jednom". 50 - 55 % z prijatých kalórií by mali byť uhľohydráty, 10 - 15 % bielkoviny a 25 - 30 % kalórií by malo pochádzať z tukov.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
Eliska1128 január, 2016 o 01:30
zdravy zivotny styl mnoho ludi nema a chce. pozorovanim svojho okolia badam coraz viac nadvahy a nespokojnosti, vedla nasho baraku ma pobocku poradna na chudnutie a celkovo zdravotny styl svet-zdravia.sk, kde ludom naozaj aj pomahaju zbavit sa kilogramov a tak celu tuto problematiku vnimam takmer denne
VeCo13 december, 2013 o 06:01
Slniečko je pre život na zemi nevyhnutné. Avšak v lete je potrebné sa pred jeho silnými lúčmi chrániť. A to nielen pri pobyte na pláži, ale aj na kúpaliskách. Zabúdať by sme nemali nielen na seba, ale najmä na citlivú detskú pokožku... Viac na www.biocare.sk
mima172213 november, 2013 o 17:38
ale vynasla sa taka potravina, to ze o tom neviete neznamena ze to neexistuje :)
 
Ďalšie články z rubriky zdravie
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.