loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Cvičenie » Pole-dancing v telocvični

Pole-dancing v telocvični

Pole-dancing v telocvičniO čom pole-dancing je?
Pole-dancing v telocvični

Pole-dancing v telocvični
Pole-dancing v telocvični

Tanec okolo tyče alebo pole-dancing už dávno nie je výsadou striptízových klubov. Vďaka nemu sa žena cíti sexi, zvyšuje si sebavedomie a formuje postavu. Síce ide jednoznačne o kontroverzný fitnes trend, stojí za to ho vyskúšať.

Počas hodiny pole-dancingu stratíte toľko kalórií ako počas hodiny aerobiku, preto ho môžu vyskúšať ženy, ktoré sa už v telocvični nudia. Účelom v žiadnom prípade nie je to, aby ste sa stali profesionálkou! Máte si len vyformovať postavu a získať sebavedomie. Veď – ktorá žena sa nebude cítiť lepšie, ak sa naučí zvádzať tak, ako to už roky inklinuje mužom?

Hodiny sú čisto ženskou záležitosťou. Nezáleží na tom, koľko máte rokov a akú konfekčnú veľkosť si obliekate. Nezáleží tiež, či deň trávite za počítačom alebo pred školskou tabuľou. Fitnes pole-dancing nemá nič spoločné s jeho platenou obdobou. Vo Veľkej Británii, v Amerike, ale tiež v Rusku sa teší veľkej obľube medzi ženami rôznych zamestnaní. Jeho najznámejšou propagátorkou je Carmen Electra, ktorá dokonca vydala aj DVD, na ktorom učí základné pohyby na tyči.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky cvičenie
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.