loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Masáže » Hot Stones - masáž lávovými kameňmi

Hot Stones - masáž lávovými kameňmi

Hot Stones - masáž lávovými kameňmi Po masáži…
Hot Stones - masáž lávovými kameňmi

Hot Stones - masáž lávovými kameňmi
Hot Stones - masáž lávovými kameňmi

Cítite sa unavená, bez energie a sily? Alebo prežívate ťažké obdobie, ktoré spôsobilo značný nápor na vašu psychiku? Trpíte úzkosťami, pri ktorých vám tuhne celé telo? Uvoľnite ho! Ako? Vhodnou masážou.

Skúste napríklad masáž Hot Stones, ktorá harmonizuje ducha i telo...

Hot Stones masáž alebo masáž lávovými kameňmi je jednou z vyhľadávaných a neustále sa rozvíjajúcich masážnych techník. Hoci má svoju históriu, u nás je stále horúcou novinkou.

História lávových kameňov

  • Napriek faktu, že u nás táto masáž oslavuje svoj ​​nástup, je pritom stará ako ľudstvo samé. Lávové kamene v sebe spájajú tri najväčšie elementy - zem, oheň a vodu, a používali ich už starí Gréci a Rimania.
  • Masáže lávovými kameňmi sa čoskoro rozšírili aj do Číny, Indonézie a vyhľadávali ich aj Indiáni.
  • Príjemné teplo a vibrácie, ktoré vyvolávajú, ovplyvňujú energetické dráhy v tele, spôsobujú uvoľnenie stuhnutých svalov, dokážu odblokovať boľavé miesta a harmonizovať nervový systém. V kombinácii s voňavými olejmi a najrôznejšími masážnymi technikami vo vás Hot Stones dokáže navodiť pocit pokoja dokonca na niekoľko dní!
Ako lieči?
  • Lávové kamene sa nahrievajú vo vodnom kúpeli. Teplé kamene sa potom prikladajú na chrbát. Zatiaľ čo vás budú kamene príjemne hriať, masér či masérka vám rukami aj kameňmi bude jemne masírovať nohy, ruky, chrbticu a šiju.
To ale nie je všetko!
  • Ak si zvolíte celkovú masáž tela lávovými kameňmi, pri druhej časti masáže sa otočíte na chrbát. Masér na vás opäť položí kamene rôznych teplôt a veľkostí a bude vám naďalej masírovať nohy a chodidlá. Nasleduje masáž rúk, krku, dekoltu aj tváre.
TIP: Citlivosť pokožky je veľmi individuálna! Ak vám bude teplota kameňov nepríjemná, pokojne to masérovi povedzte. Upraví ju podľa požiadaviek vášho tela.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky masáže
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.