loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Fit na sex

Fit na sexSpáľte kalórie sexom
Fit na sex

Fit na sex
Fit na sex

Sexom sa spaľujú kalórie. A hoci zbavovanie sa tuku nesmie byť prvotný dôvod, prečo si ho s partnerom užívate, možno vás zaujme aj tento pohľad na vec. Údaje sa vzťahujú na ženu, ktorá má približne 70 kilogramov a vždy hovoríme o hodine strávenej danou aktivitou.

Bozkávanie: 70 – 90 kalórií

  • Spomeňte si na počiatky, keď ste sa od seba nevedeli odtrhnúť a pery vás až boleli od toľkého bozkávania! Vráťte sa do tých čias! Ak pridáte aj maznanie, 100 kalórií je preč!
Na precvičenie:
  • Váš mozog je najsexuálnejší orgán, pretože chuť na sex začína práve tam. A tiež tam sa rozhoduje, ako veľmi si sex užijete. Zabudnite na myšlienky typu „nedokážem dosiahnuť orgazmus“, čím viac ich máte, tým ťažšie to naozaj pôjde. Vždy, keď pri sexe začnete myslieť negatívne, spomeňte si na niečo príjemné a v podstate aj na fakt, že váš partner vám práve prejavuje tie najintímnejšie pocity.
Vyzliekanie: 10 – 190 kalórií
  • Ak partnera vyzliekate dobrovoľne, spálite len 10 kalórií, ale s trochou fantázie (napríklad s použitím zubov) už hovoríme o 80 kalóriách. Pridajte striptíz alebo dobrovoľne nedobrovoľné odstraňovanie šatstva, a dostanete sa až do trojciferných čísel.
Na precvičenie:
  • Dáte nám za pravdu, že pevné ruky vám nielenže uľahčia život pri nosení nákupov, ale aj pri sexuálnych aktivitách. Skúste jogové cvičenia, ktoré posilňujú ruky prostredníctvom vlastnej váhy. Ľahnite si na bok a oprite sa o lakeť. Zdvihnite zadok a vydržte v polohe dosky asi 30 sekúnd. To isté zopakujte na opačnej strane.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.