loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Masáže » Erotická masáž

Erotická masáž

Erotická masážErotické masážne pomôcky
Erotická masáž

Erotická masáž
Erotická masáž

Hladkanie pre intenzívnejšie zážitky z erotiky a intimity

Dotyky a erotická masáž sú prejavom zmyselnosti. Umenie zmyselnej masáže je omnoho staršie ako akýkoľvek výdobytok moderného sveta. Jeho základ tkvie v snahe dať milovanej bytosti viac potešenia, lásky, šťastia, nehy a náklonnosti. Nie sú na to potrebné žiadne špecifické vlohy, ani odborné znalosti o anatómii človeka. Veľakrát stačí len pár veľmi jednoduchých maličkostí, ako napríklad pokojné a teplé miesto, v ktorom vytvoríme príjemnú intímnu atmosféru, a k vylepšeniu zážitku prispeje aj fľaštička prírodného parfumovaného oleja, vďaka ktorej svojmu partnerovi doprajeme jemnejšie a rafinovanejšie potešenie.

Pomalými, zmyselnými pohybmi plnými lásky a nehy hladkajte celé nahé telo svojho partnera a ľahko ho masírujte. Podľa vlastného uváženia a inšpirácie striedajte kontakt celými dlaňami s jemnými a dráždivými dotykmi končekmi prstov.

Ďalej vám predstavíme niekoľko užitočných rád, ktoré vám pomôžu úspešne zvládnuť úskalia erotickej masáže:

  • Nikdy nezačínajte erotickú masáž dotykmi v oblasti genitálií
  • Existuje základné a striktné pravidlo v umení jemného a nežného dotýkania. A totiž, že pravá erotická masáž nikdy nesmie začať v oblasti prirodzenia. Najcitlivejšími erotogénnymi zónami u ženy sú prsia a klitoris, ale v žiadnom prípade sa nesnažte s dotykmi na týchto miestach ponáhľať. Najskôr ju hlaďte po rukách a nežne ju objímajte. Žena má aj ďalšie citlivé zóny – medzi najznámejšie patria uši, krk, brucho, boky, kolená, stehná a chodidlá. Taktiež zadok je veľmi erotogénne citlivý.
  • Dotýkajte sa na viacerých miestach zároveň
  • Jedným zo základných tajomstiev úspechu maznania sa je dotýkať sa tela na čo najväčšej ploche. U mužov patria – okrem penisu – k najcitlivejším oblastiam ušné laloky, ale tiež hruď, krk a zadok.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky masáže
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.