loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Masáže » Domáce masážne prístroje

Domáce masážne prístroje

Domáce masážne prístrojeMasážne prístroje
Domáce masážne prístroje

Domáce masážne prístroje
Domáce masážne prístroje

Masážne štúdio priamo vo vašej obývačke.

V súčasnej dobe už nemusíte platiť stovky eur v masážnych salónoch, ale môžete si priniesť mini masážne štúdio aj priamo domov. Na trhu je množstvo výrobkov, stačí si len vybrať ten správny.

Hlava

 • masážny prístroj Genie
  Masážny prístroj, ktorý tak trochu pripomína hrebeň, bol vyvinutý v Japonsku. Dôkladne stimuluje nervové zakončenia a tiež akupresúrne body na krku, pokožke hlavy a spánkoch. Cena tohto jednoduchého prístroja je 5 EUR.
 • masážny hrebeň na pokožku hlavy
  Vďaka tomuto prístroju vrátite vašim vlasom lesk. Vďaka infračervenému žiareniu sa rozširujú vlasové kapiláry, ktoré napomáhajú rastu vlasov a zlepšujú cirkuláciu krvi. Cena hrebeňa je okolo 50 EUR.
Krk
 • masážny prístroj na krk
  Ide o prístroj, ktorý dokáže uvoľniť stuhnutý krk, ale tiež hojí mierne zničené stavce. Nasadíte si ho na krk a spustíte. Je možné používať ho pri cestách autom, ale tiež pri sedavom zamestnaní. Cena závisí od kvality a množstva funkcií, 10 – 50 EUR.
Chrbát
 • manuálny drevený masážny prístroj
  Malý drevený prístroj obsahuje niekoľko guličiek, ktoré uvoľňujú stuhnuté miesta okolo chrbtovej kosti. Ide o veľmi lacné mechanizmy, cena sa pohybuje od 3 EUR.
 • masážne pásy
  Vďaka stimulácii nervov uvoľňujú bolesť, navyše majú tepelné účinky. Môžete ich nosiť na oblečení, alebo pod ním. Niektoré navyše spevňujú svalstvo a ničia tukovú vrstvu. Cena pásov závisí od kvality a množstva možných funkcií, v priemere od 20 do 80 EUR.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky masáže
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.