loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Zdravie » Domáce kúpele

Domáce kúpele

Domáce kúpeleKúpeľ
Domáce kúpele

Relaxácia doma
Relaxácia doma

Domáce kúpele

Nájdite si hodinku a urobte si doma vlastné kúpele.

Možno nemáte rozpočet na to, aby ste pravidelne navštevovali kúpeľné rezorty. Možno nemáte čas. Kúpele si však môžete vytvoriť aj doma. Po domácky sa dajú vyrobiť aj vlastné krémy, masky a kúpeľné procedúry.

Pred tým, ako začnete

Kúpele sú o relaxe. A základom relaxu je pohoda. Preto si doma na svoje kúpele vyberte miesto, ktoré máte najradšej. Najčastejšie je to kúpeľňa, ale relaxovať môžete aj v obývačke alebo spálni. V kúpeľni odpracte všetky kopy bielizne, v obývačke utrite prach. Prostredie by malo byť príjemné a najmä, mal by z neho sálať pokoj.
Rozložte sviečky, kvetiny a všetko, čo vás teší: fotografie blízkych, pohľadnice z dovoleniek. Svetlo by nemalo byť priame, ak môžete, znížte jeho intenzitu alebo ho natočte tak, aby svietilo do steny. Ak máte rady vôňu bylinných esencií, trochu z nich nakvapkajte na vankúš. Nezabudnite na pokojnú hudbu.
Teplota prostredia, v ktorom sa nachádzate, by mala byť minimálne 28º C. Nechajte si uteráky na radiátore alebo v sušičke na bielizeň, oceníte to, keď vyjdete z kúpeľa. Pripravte si tiež zdravé nápoje: bylinkové čaje, čistú vodu alebo ovocné a zeleninové džúsy.
Ak sa lepšie cítite v spoločnosti, zavolajte si na kúpeľný večer priateľky.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky zdravie
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.