loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Cvičte zdarma!

Cvičte zdarma!Práca aj hobbyImprovizujte!
Cvičte zdarma!

Cvičte zdarma!
Cvičte zdarma!

Zaplatíte škôlku, potraviny, nové topánky pre dieťa, nohavice pre seba, telefónny účet, jazykovku a bankové konto opäť zíva prázdnotou.

Máme pre vás desať návrhov na cvičenia, ktoré vás nebudú stáť ani halier.

1. Cvičte v parku

Behať sa dá aj inde ako na pásoch v telocvični. Navyše, džoging v prírode je namáhavejší, pretože beháte po nerovnom povrchu a musíte bojovať s protivetrom. Lavičky v parku vám môžu poslúžiť na step aerobik, detské preliezačky na zdvihy.

2. Choďte cez víkend na túru

Zoberte decká a choďte na výlet. V okolí každého slovenského mesta sú aspoň dve turistické trasy, na ktoré sa dostanete po krátkej ceste autom (ak nie pešo). Navyše, zabijete dve muchy jednou ranou: spravíte niečo pre seba a unavíte deti tak, že večer nebudete mať problém dostať ich do postele.

3. Objednajte si fitnes DVD

Síce tie vás na začiatku budú niečo stáť, určite to bude menej ako predplatné do telocvične. Väčšina z nich ponúka hodinový cvičebný program zameraný na celé telo. Ak potrebujete variabilitu, alebo sa chcete zamerať len na určité partie tela, vygooglite si bezplatné videá. Sú kratšie ako DVD-čka, ale môžete si z nich poskladať presne to, čo vás baví.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky cvičenie
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.