loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Sprievodca » Čo si vybrať, ak ste začiatočníčka: lyže alebo snowboard?

Čo si vybrať, ak ste začiatočníčka: lyže alebo snowboard?

Čo si vybrať, ak ste začiatočníčka: lyže alebo snowboard? Snowboarding
Čo si vybrať, ak ste začiatočníčka: lyže alebo snowboard?

Lyže alebo snowboard?
Lyže alebo snowboard?

Vytiahli vás priatelia prvýkrát na zjazdovku a vy neviete, do ktorého z najpopulárnejších zimných športov sa máte pustiť? Lyže alebo snowboard, to je otázka, pred ktorou sa ocitnete, keď stojíte pred požičovňou športového vybavenia.

Na začiatok vám odporúčame, aby ste si na každý šport, pre ktorý sa rozhodnete, vzali – aspoň na prvé hodiny – kvalifikovaného inštruktora. Ukáže vám, ako máte správne stáť, pomôže vám a prezradí triky, ktoré vám pomôžu k tomu, aby ste sa učili rýchlejšie, a predovšetkým správne, na dobrých základoch.

Po druhé: za výberom lyží alebo snowboardu stojí aj osobnosť každého jedinca. Nedá sa povedať, že jeden z týchto športov je viac „cool“ než ten druhý (ako budú tvrdiť mnohí fanúšikovia každého z nich). Snowboarding sa hodí pre športovejšiu, energickejšiu povahu, ktorá je prístupná väčšiemu množstvu pádov, zatiaľ čo pri lyžovaní sa dá povedať, že môže byť ženskejšie, pretože na lyžiach môžete robiť ladné pohyby a zjazdiť svah v úplnom súlade so zjazdovkou. Lyžovanie je tiež pre tých, ktorí majú strach z pádu. Môže sa ľahko stať, že zídete celú zjazdovku bez toho, aby ste sa dotkli zeme niečím iným ako lyžami.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.