loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Zdravie a fitness » Cvičenie » 10 minút športu denne

10 minút športu denne

10 minút športu denneVyhraďte si vašich pár minút
10 minút športu denne

10 minút športu denne
10 minút športu denne

Aj 10 minút cvičenia denne môže pomôcť k pekne vyformovanému telu…

Súčasný životný štýl si žiada veľa času na rozličné aktivity a stráviť v posilňovni hodinu alebo viac určite nie je pre každého. Najmä ak po práci ešte treba navariť, nakúpiť a venovať sa deťom.

Avšak, aj 10 minút denne prinesie pozitívne výsledky, ak zároveň trochu prispôsobíte svoje návyky v stravovaní a životnom štýle. Základom je však cvičiť denne!
Vaša pracovná doba vám možno nedovolí vbehnúť do posilňovne večer, keď sú aj tak všetky stroje plné a vy unavená a frustrovaná z toho, čo všetko ešte musíte v ten deň urobiť. A čo tak ísť cvičiť počas obednej prestávky? Vezmite si príklad z množstva Britov, ktorí svoje obedy trávia v telocvičniach. Krátky skvoš, tenis alebo posilňovňa vám pomôže aj psychicky: deň úplne prelomí na polovicu a zabudnete na pracovné problémy. Potom už len rýchla sprcha, sendvič, alebo miešaný šalát a hor sa dobre naladená späť do práce. Možno sa kolegovia budú na vás zo začiatku pozerať prekvapene, ale váš skvelý pocit po takejto pauze, ktorá vás nabije novou energiou, vám nikto nevezme.

Vyhraďte si teda každý deň vašich 10 minút! Základom by malo byť 6-minútové kardio cvičenie, napríklad na stacionárnom bicykli:

  • 2 minúty rozcvička (stupeň 5)
  • 2 minúty zrýchlenie o jeden stupeň
  • 1 minúta zvýšenie o ďalší stupeň
  • 30 sekúnd zníženie záťaže
  • posledných 30 sekúnd (stupeň 3-4)

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky cvičenie
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.