loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Život počas sťahovania

Život počas sťahovania

Život počas sťahovaniaFormalityDeň sťahovania
Život počas sťahovania

Život počas sťahovania
Život počas sťahovania

Život počas sťahovania

So sťahovaním sa spája veľa stresu a emócií. Dôležité je, aby sa na nič nezabudlo, aby sa dobre zorganizoval prevoz vecí a aby bolo všetko rýchlo a poriadne zaobstarané. K tomu treba počítať s vybavením formalít na úradoch a v práci. S naším návodom si zorganizujete čas tak, aby ste sa vyhli stresu na poslednú chvíľu.

Plánovanie

  • Naplánujte si termín sťahovania. Ten môže závisieť od dátumu prenájmu bývania, alebo od vysťahovania sa bývalých majiteľov. Mali by ste to vedieť aspoň 2 mesiace dopredu. Vďaka tomu budete môcť o tom vopred informovať svojho zamestnávateľa a zobrať si dovolenku.
  • U sťahovacej služby si zarezervujte termín. Ak si prevoz vecí organizujete sama, napr. s pomocou ochotného suseda či kolegu s veľkým autom, upresnenie termínu je viac než potrebné, nech neostanete trčať pred vchodom bývalého paneláku, sama s množstvo papierových škatúľ, odovzdaná na milosť či nemilosť okoloidúcich a počasia.
  • Urobte si zoznam nábytku a všetkého, čo v novom byte, či dome budete potrebovať. Časť z nich si kúpite neskôr, no väčšina s vami pravdepodobne poputuje zo starého bytu. Skontrolujte podkrovie, garáž, pivnicu, kumbál, či záhradný prístrešok. Vykonajte dôkladnú inventúru a ak niečo nepotrebujete, vyhoďte to, alebo šupnite na internetový bazár.
  • Vyberte sa na nové miesto. Porozprávajte sa so susedmi, popýtajte sa na okolie. Pri tejto príležitosti nadviažete prvé kontakty a možno sa dozviete niečo dôležité. Ak lokalitu, do ktorej sa sťahujete nepoznáte, všimnite si, kde sa nachádza parkovisko, ako ďaleko je k najbližšiemu obchodu, nemocnici či autobusovej zastávke.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
hermina30 august, 2016 o 16:00
v haloreality ponukaju aj pracovne miesta pre rozne mesta, videla som inzerat na profesii
Sovicka123 august, 2016 o 23:23
barbi ako sa dari s touto haloreality.sk? horenie pod zadkom dobre poznam :/
11Barbi1110 august, 2016 o 16:14
ja som si tie haloreality pozerala a vidim ze to je skoro pre cele slovensko. ja sa totiz stahujem ziliny a potrebujem stym trosku pomoct kedze mi hori pod zadkom
KlaraKlarovita01 jún, 2016 o 00:59
pri nasom stahovani sa sme nevedeli spratat sconto sedacku,tak sme ju posunuli susedom kamosom
Petrusa29 máj, 2016 o 22:43
haloreality vyuzili aj novi susedia, mala som pocit, ze to velmi rychlo vyriesili a odporucaju dalej
 
Prečítajte si predošlé komentáre
 
ondatra29 apríl, 2016 o 23:32
stahovanie byva obcas vesele:) ked sa sestra stahovali spat do BA, trvalo to dlho, barak kupili cez haloreality.sk a poostupne sa zabyvali
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.