loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Práca » Ženy a kariéra

Ženy a kariéra

Ženy a kariéraStanovte si svoje ciele
Ženy a kariéra

Ženy a kariéra
Ženy a kariéra

Dnes všetci vedia, že silná žena s vlastnou kariérou, ktorá sa zároveň snaží, aby dosiahla naplnenie aj v osobnom živote, nie je už len sen. A to nielen preto, že sa zmenilo celospoločenské zmýšľanie, ale predovšetkým preto, že prostriedky, ktorými moderná žena dnes disponuje, sú omnoho rozmanitejšie a jej ženské zbrane sú zo dňa na deň provokatívnejšie.

Slovné spojenie „moderná žena“ už nie je žiadne klišé. Je výsledkom dlhodobého boja, v ktorom ženy dosiahli nielen právo dať sa ostrihať nakrátko alebo nosiť nohavice, ale postupne sa im podarilo získať aj právo voliť a dokonca kandidovať na politické posty. Stali sa vedúcimi predstaviteľmi spoločnosti, ale aj významnými štátnikmi. A stratili tým azda svoju ženskosť, ako by niektorí mohli tvrdiť? Nie.

Mať sebadôveru, snažiť sa splniť si svoje sny a robiť všetko preto, aby vaša kariéra bola úspešná – to všetko sú predpoklady silnej osobnosti.

Prvé, čo musíte prekonať, keď začnete boj o slávu a čeliť svetu mužov, sú predsudky.

Tiež však musíte veľmi dobre vedieť, čo chcete robiť, a dôkladne na to zvoliť vhodné prostriedky. Nie je jednoduché preraziť, nájsť si svoje miesto, pokiaľ nemáte dôveru vo svoje vlastné sily a schopnosti.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky práca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.