loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Začnite si viac veriť

Začnite si viac veriť

Začnite si viac veriťDuševná rovnováha
Začnite si viac veriť

Začnite si viac veriť
Začnite si viac veriť

Koniec smútku, koniec depresiám, koniec zlým náladám! Blíži sa jar, dni sa predlžujú, a preto je najvyšší čas opäť pozitívne myslieť a viac si veriť.

Zabudnite na „mala by som“ - spravte to...

  • Odkladanie niečoho,čo by ste mali spraviť, vás tlačí (a bude tlačiť) morálne, čo podlomí vaše sebavedomie. Snažte sa preto myslieť inak – vyjasnite si dôvody, prečo sa vám do toho nechce a spíšte si možnosti, ktoré vás dovedú k vyriešeniu úlohy. Možnosť, ktorá sa vám najviac páči, vám potom uľahčí úlohu dotiahnuť do konca.
Hrajte sebavedomú, hoci si neveríte
  • Aj v prípade, že máte strach a vaše sebavedomie je v mínusových hodnotách, staňte sa herečkou a sebavedomú ženu hrajte. Budete prekvapená, ale vaša myseľ tomu uverí. Myslite na seba ako na niekoho, kto prekypuje istotou, niekoho, koho obdivujete a niekoho, kto spravil to, čo by ste rada spravila aj vy. Nemajte pocit, že sa klamete! Učíte sa veriť si!
Poznáte svoje čakra body?
  • Akupresúra stimuluje prirodzené schopnosti tela liečiť sa a pomáha upokojovať nervy. Zavrite oči, pritlačte si jemne vrch hlavy pravou rukou, pričom ľavou tlačte na miesto asi tri prsty smerom dolu od hrudnej kosti. Toto sú akupresúrne body, ktoré vplývajú na vašu duševnú silu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.