loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Vianočný darček pre pána Božského

Vianočný darček pre pána Božského

Vianočný darček pre pána BožskéhoDarčekový sprievodca
Vianočný darček pre pána Božského

Vianočný darček pre pána Božského
Vianočný darček pre pána Božského

Ako kúpiť vianočný darček pre Neho?

Kravata, voda po holení, lístky na koncert alebo zápas... Kupovanie darčeka pod stromček pre muža vašich snov sa môže behom sekundy zmeniť z príjemnej povinnosti na nočnú moru.

V záplave produktov je ťažké vyloviť ten správny dar pre moderného muža. Chceme, aby ten darček bol perfektný, zároveň originálny, praktický, osobný, jedinečný a povedzme si pravdu – mnohokrát aj lepší ako mu dala v minulosti jeho ex, od ktorej mu mimochodom ešte stále prichádza na Vianoce mailová pohľadnica.

Má cena význam?

Ak vášmu drahému venujete drahý dar, je tu riziko, že si to môže zinterpretovať tak, že sa chcete ukázať. Pokiaľ nemáva tieto paranoidné stavy, môžete ho prinajmenšom dostať do rozpakov, v prípade, že on vám kúpil niečo skromnejšie.

Nie je podstatné, aký veľký alebo drahý je dar, dôležitejšie je to, že naňho myslíte a že ste sa snažili urobiť mu radosť.

Čo by chcel naozaj dostať?

Netrápte sa takou otázkou. To vám pokazí celé nakupovanie. Ak si chcete byť istá na sto percent, že s darčekom trafíte do čierneho – poproste ho o zoznam alebo ho zoberte so sebou, aby si sám mohol vybrať.

A ak sa dar nepáči?

Akceptujte to, že darček ste síce starostlivo vyberali, no nepodarilo sa vám trafiť do jeho vkusu a jednoducho sa mu nepáči. Ak je to možné, vymeňte dar za niečo iné a túto skúsenosť môžete vnímať ako ďalšiu lekciu pri vzájomnom spoznávaní sa.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.