loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Umenie získať, čo chcete

Umenie získať, čo chcete

Umenie získať, čo chceteÚspešné vyjednávanie
Umenie získať, čo chcete

Umenie získať, čo chcete
Umenie získať, čo chcete

Vo všeobecnosti nič nemôžeme získať úplne sami –  nie sme ostrovy v oceáne. Kontakt a komunikáciu potrebujeme na to, aby sme získali to, čo chceme. Nemôžeme si peniaze vyrobiť sami, takisto ako je potrebné, aby to, čo vlastníme my, od nás ostatní chceli kúpiť. Nemôžeme byť  šťastní sami – rodina, priatelia sú naším základom šťastia.

Takže, pri každej dôležitej záležitosti nášho života sa stretávame s ostatnými a je dobré vedieť, ako ich ovplyvniť. A to rozhodne nie násilím, ale vďaka našej schopnosti presvedčiť druhých inak. Možno si želáte, aby s vami váš priateľ trávil viac času, alebo chcete, aby vás vaše deti poslúchali. Možno chcete, aby firma, v ktorej pracujete, investovala zdroje do projektu, ktorý považujete za potenciálne úspešný. Alebo chcete, aby susedia zatvárali dvere na výťahu bez trieskania... Nebolo by skvelé, keby ste toto všetko vedeli dosiahnuť? Viete, že nemusíte byť žiaden „nadčlovek“ či superžena? Oprášte svoje vyjednávanie!

Čo je to vyjednávanie?

Vyjednávanie spočíva v určitom množstve krokov podniknutých na to, aby ste získali na svoju stranu tých, ktorých ústretovosť práve potrebujete. Úspech často nezávisí len na schopnostiach alebo na šťastí, ale na vašej šikovnosti presvedčiť ostatných.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.