loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Štyria najdôležitejší priatelia

Štyria najdôležitejší priatelia

Štyria najdôležitejší priateliaNajlepšie kamarátky
Štyria najdôležitejší priatelia

Štyria najdôležitejší priatelia
Štyria najdôležitejší priatelia

1. Kamarátka z detstva

Vie o vás viac, ako si vôbec pamätáte vy sama (možno, že vám mnoho z toho aj úprimne závidela). Spolu s ňou ste si vyskúšali prvú podprsenku – áno, tú, ktorá mala neuveriteľne malú veľkosť a nikdy vám neurobila väčšie alebo pevnejšie prsia. Delili ste sa o pocity z prvého francúzskeho bozku, ktorý vám vtedy pripadal nechutný. Pozná vašich rodičov, a dokonca aj najvzdialenejších príbuzných, a vie o všetkých pikantných detailoch z vašich bývalých vzťahov.

Najdôležitejšie je, že vie, odkiaľ pochádzate a má asi najjasnejšiu predstavu o tom, kam smerujete. Tiež funguje ako zázračná pamäť a svedomie, ak by ste chceli podľahnúť pokušeniu zabudnúť – je ako učebnica osobnej histórie.

Tipy: Najlepšie je držať si ju blízko, ale zároveň ďaleko od nových známostí, s ktorými by ste chceli nadviazať vzťah. Nikdy totiž nie je isté, kedy začne rozprávať príhody o vašich skúsenostiach z dávnych čias, na ktoré by ste vy radšej „zabudli“. Ale ruku do ohňa, neurobili ste jej niekedy niečo podobné?!

2. Odborník na domáce záležitosti (nenahraditeľný)

Možno je to muž, ktorého ste si vždy cenili predovšetkým za to, že vie opraviť pokazené auto či kávovar, za pár sekúnd vie vymeniť žiarovku a má dokonca príklepovú vŕtačku, ktorú neváha použiť, keď potrebujete pripevniť novú poličku na kvety. Rovnako tak to môže byť aj žena, ktorá vždy vie, kde kúpite tú správnu kabelku, ktorá sa hodí k vašim novým topánkam, odporučí vám recept, ktorým ohromíte nového priateľa a poradí, aké reštaurácie či celebrity sú práve v móde.

Najdôležitejšie je, že ho alebo ju nájdete vždy, keď potrebujete a aj keď napríklad nemajú čas, dokážu poradiť telefonicky. S radou cez telefón a kusmi náradia, ktoré sa u vás ocitli úplnou náhodou, môžete urobiť zázraky – to by bolo, aby ste nedokázali vymeniť zámku na dverách po rozchode s tým žiarlivým a majetníckym chlapom.

Tipy: Musíme to opakovať?! Sú nenahraditeľní!

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 

Fórum

viac...
Fórum Hranie deti na zemi - Zuzana.Kov Názor na Sunar - barborka235 káva - Libik detox - ternika darček pre svokru - Esíčko Bolesti a šport - ReBarbora Celulitída - Stojkova.marcela1 Kremy proti celulitide - Seny
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.