loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Ste až tá druhá?

Ste až tá druhá?

Ste až tá druhá?Ospravedlnenia a zase ospravedlnenia
Ste až tá druhá?

Ste až tá druhá?
Ste až tá druhá?

Keď sme zamilovaní až po uši, málokedy myslíme na to, ako tým partnerovi nahrávame, aby nás s niekým podviedol.

Pravdou je, že kde je nevera, tam musí byť aj nejaká tretia osoba. Tá buď vie, že existuje nejaký trvalý vzťah, ale nevadí jej to, alebo o tom nemá potuchy, a myslí si, že je v živote vášho partnera jediná. Existujú príznaky, ktoré vám môžu prezradiť, že má váš milý ešte „bokovku“. Môže byť ženatý alebo mať trvalý vzťah s nejakou inou ženou.

Silent mode

  • Váš miláčik už má nejaký iný vzťah, keď si s vami dáva schôdzky v neobvyklý čas. Je to zrejmé zvlášť vtedy, keď cez víkendy alebo sviatky nie je nikdy k dispozícii. Ďalšou známkou toho je, že keď ste spolu, máva vypnutý mobil. Znepokojovať sa môžete, aj keď ho má nastavený na najnižšiu možnú hlasitosť.
Druhé miesto
  • Mýliť sa je ľudské, ako hovorí stará múdrosť. Ale keď si ustavične pletie, čo máte rady, potom si vás pravdepodobne s niekým zamieňa. Oslovuje vás iným menom? Pochopiteľne hneď povie, že je to meno jeho sestry. Je zrejmé, že ste tou druhou, keď vás drží ďaleko od svojich priateľov, nikdy vás k sebe nepozve alebo nechce, aby ste spoznali jeho rodinu. Ďalšou známkou môže byť aj to, že váš priateľ ruší alebo odkladá vaše spoločné plány, bez toho, aby vás o tom včas vyrozumel. Znamená to, že ste na druhom mieste a jedničkou je nejaká iná žena. Keď spolu hovoríte, bavíte sa len o prítomnosti? Ak sa vyhýba plánom o spoločnej budúcnosti, môžete zatiahnuť za záchrannú brzdu.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.