loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Som šťastná... môj partner ma opustil

Som šťastná... môj partner ma opustil

Som šťastná... môj partner ma opustilUsmievajte sa!
Som šťastná... môj partner ma opustil

Môj partner ma opustil
Môj partner ma opustil

Kto povedal, že o rozchode musíme hovoriť so smútkom a ľútosťou preplakať celé dni? Dni, ktoré už nemôžeme vrátiť späť, pretože čas sa nikdy a kvôli nikomu nezastaví. V tomto zamyslení o rozchodoch budeme hovoriť o inom uhle pohľadu, než je ten obvyklý, keď sa zídeme s priateľkou a plačeme, ako nám ten zradca zlomil srdce a ako s nami zamietol. Isté je len to, že chlapec urobil so všetkým koniec.

Áno, bolí to a vy cítite, že všetko vôkol vás padá, ale predsa niekde v kútiku duše viete, že je to takto lepšie . Takže prečo vlastne nezastavíte ten nárek? Veď sa môžete aj usmievať! Veď teraz môžete flirtovať, s kým len chcete. Naraz môžete ísť, kam len sa vám zachce, bez toho, aby ste si stále robili starosti s jeho povýšenosťou, s tým, ako sa robí dôležitý, ako nemá náladu, ako nemá rád vašich priateľov.

Čoho je vám ľúto? Že už nezažijete, ako vás otravoval svojimi rečami, sekíroval vás, ako mal poznámky ku každej maličkosti a ako vám už ani nedokázal povedať, že ste krásna? Ako mu prišlo stále ťažšie čo i len zavolať vám?

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.