loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Skutočne robia nákupy ženy šťastnejšími?

Skutočne robia nákupy ženy šťastnejšími?

Skutočne robia nákupy ženy šťastnejšími?Ženy a zľavy
Skutočne robia nákupy ženy šťastnejšími?

Ženy milujú nakupovanie
Ženy milujú nakupovanie

Jedna z vecí, na ktorých sú ženy v súčasnosti závislé, je nakupovanie.

Zo štatistického hľadiska sú nákupy na prvom mieste v rebríčku činností, ktoré ženy rady robia a môžu byť bez posmechu zaradené do kategórie rekreačno-tvorivej, pretože poskytujú ženám príležitosť na socializáciu, uvoľnenie a dokonca na kreativitu.

Dá sa povedať, že ak by sa ženám odoprelo právo vyraziť na nákupy, bolo by to rovnako zlé, ako keby sa im zakázalo venovať sa nejakým koníčkom alebo ísť sa zabaviť. Pre mužov predstavujú nákupy vždy len jednu z domácich povinností, ale ženy ich vnímali inak od samého začiatku. Tým aj pomohli k rozšíreniu a špecializácii obchodovania na celom svete.

Keď ženy vyrazia na nákupy, neuspokoja sa len s tým, že nakúpia. Ony tie výrobky hľadajú, skúmajú, podrobne rozoberajú ich výhody, porovnávajú ich s ďalšími podobnými alebo aj rozdielnymi produktmi. To znamená, že ženy, pokiaľ ide o trh, budú vždy lepšie informované a dokážu zohnať tovar vysokej kvality za rozumné ceny. Nenavštívia obchod, kde im služby nevyhovovali, ale budú chodiť do takých obchodov, ktoré ich uspokoja nielen širokou ponukou, ale aj z hľadiska detailných informácií o výrobkoch atď.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.