loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Single na dovolenke? No a čo!

Single na dovolenke? No a čo!

Single na dovolenke? No a čo!Výhody single dovolenky
Single na dovolenke? No a čo!

Single na dovolenke? No a čo!
Single na dovolenke? No a čo!

Čas dovoleniek je v plnom prúde. Prímorské letoviská sa zapĺňajú ukážkovými rodinkami, pláže sú preplnené zamilovanými párikmi a dokonca sa zdá, že ani v televízii už nedávajú nič iné, než romantické rozprávky o veľkých a pravých láskach...

Lenže vy ste sama. S priateľom ste sa rozišli, kamarátka - samozrejme zadaná - nemá čas a tráviť dovolenku v spoločnosti vašej večne nespokojnej matky sa vám jednoducho nechce. Čo teraz?

Spoznajte kúzlo single dovoleniek, dajte zbohom hádkam, starostiam o blížneho svojho a neustálym kompromisom a užite si dovolenku podľa svojich predstáv!

Dnešný článok začneme netradične - výpisom všetkého negatívneho. To len aby ste vedeli, že tých pozitívnych vecí sa nájde ďaleko, ďaleko viac...

  • Pocit samoty - vás bude sprevádzať bezpochyby. Avšak len do doby, než zaklapnete veko cestovného kufra. Adrenalín z očakávania niečoho nového vám rozprúdi krv v žilách a na nejaké fňukanie nebudete mať ani pomyslenie. A keby vás predsa len prepadla úzkosť zo samoty? Na oči dajte klapky a na uši slúchadlá, aby ste nevideli a nepočuli to množstvo lásky všade okolo a sústreďte sa len sama na seba. Predstavte si napríklad horúci flirt s krásnym opáleným barmanom... Je to len a len na vás!
  • Nesamostatnosť - možno ste boli zvyknuté, že dovolenku zariaďoval váš partner. Vy ste skrátka len zbalili veci a starali sa o to, aby vaša hotelová izba nevyzerala ako po bombovom atentáte. Ak nechcete celé leto presedieť doma a utápať sa v sebaľútosti, premôžte, zoberte všetku svoju guráž a pustite sa do výberu dovolenky.
  • Jazyková bariéra - ak nie ste aspoň mierne pokročilé v niektorom z cudzích jazykov, vaše obavy tráviť sama dovolenku v zahraničí sú celkom oprávnené. Nič vám ale nebráni v tom so sebou niečo začať robiť! Čo takto skúsiť jazykový rýchlokurz, alebo si vybrať nejaký poznávací zájazd s tlmočníkom?

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.