loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Život » Rodinný rozpočet

Rodinný rozpočet

Rodinný rozpočetNákupy a jedloDeti a šetreniePrefíkaný shopping
Prefíkaný shopping

Prefíkaný shopping
Prefíkaný shopping

  • Porovnávajte ceny! Osobne alebo za pomoci internetu. Stojí to za trochu námahy. Vhodné nakupovanie vám dokáže ušetriť nemálo peňazí. Podobne je na tom aj online nakupovanie.
  • Pred nakupovaním oblečenia, obuvi, či domácich potrieb si urobte dôkladný zoznam skutočne potrebných a nevyhnutných vecí. Ten musíte pri míňaní butikov ale prísne dodržať. Vďaka tomuto sa vyhnete impulzívnym nákupom a domov neprídete namiesto nového kabáta s kabelkou Gucci.
  • Ako stála zákazníčka by ste sa mali informovať o možnostiach zliav, či klubových kartičiek. Mnohokrát nejde len o marketingový ťah, ako z vás ešte viac vyžmýkať peniaze. Rozumným zbieraním bodov sa dokážete dopracovať k zaujímavým a hlavne výhodným zľavám.
  • Nenosené šatstvo, alebo nepotrebné knihy, CD, hry, obuv, kozmetiku... To všetko môžete predať na webe. Stačí si nájsť len vhodný bazár, zaregistrovať sa a dodať svoju ponuku. Jeden taký nájdete aj na našej stránke.
  • Potrebujete nové šaty, no stav vášho finančného konta vám to nedovolí? Zorganizujte tzv. swap-party, teda párty, ktorej hlavným cieľom je výmena šiat. Od tričiek, cez svetre, rifle, sukne, topánky... Každá z nás má v skrini niečo, čo z akéhokoľvek dôvodu jednoducho nenosí. Tak prečo to nevymeniť za iný kúsok?

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky Život
 
 

Copyright 2019. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.