loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Problémy v spálni: predčasná ejakulácia u mužov

Problémy v spálni: predčasná ejakulácia u mužov

Problémy v spálni: predčasná ejakulácia u mužovRiešenie pri predčasnej ejakulácii
Problémy v spálni: predčasná ejakulácia u mužov

Problémy v spálni
Problémy v spálni

Ide o tému, ktorá je tabu. Tému, ktorej rozoberanie nerobí mužom vôbec žiadnu radosť, pretože pre nich znamená, že im niekto hovorí, že sú menejcenní, že nie sú dosť dobrí.

Dôvodov, ktoré spôsobujú predčasnú ejakuláciu, môže byť veľa. A ak sa taká situácia nerieši, môže dôjsť k fyzickému, ale aj psychickému zhoršeniu, keď sa muž emocionálne uzavrie do seba.

Tu sú hlavné dôvody predčasnej mužskej ejakulácie:

  • Latka, ktorú si muž nasadil, je príliš vysoko. Podľa toho on musí byť ten najlepší, musí robiť dojem, že chce, aby žena po jeho boku mala neprestajne potrebu výskať od radosti ... Ak sa domnieva, že musí spĺňať všetky tieto kritériá, naraz sa môže objaviť blok, ktorý obmedzuje akýkoľvek výkon. Je to prekážka, ktorá sa nazýva strach alebo obava z toho, že úroveň, ktorú si stanovil, nedokáže dosiahnuť.
  • Nedostatok skúseností môže byť ďalšou príčinou, ktorá dokáže spôsobiť predčasnú ejakuláciu. Málo skúsený muž sa ešte nedokáže tak dobre kontrolovať, aby vedel, kedy by mal skončiť alebo ktoré polohy sú pre neho vhodné, aby vydržal dlhší čas.
  • Stres, problémy všedných dní, námaha, fyzická alebo psychická únava, hádky s partnerkou... To všetko môže pôsobiť a pripravuje ho o akýkoľvek náznak chuti na milovanie. A aj keď sa mu podarí, aby sa vzrušil, pocity za chvíľu zmiznú a zostanú len starosti, ktoré ho nepríjemne zaťažujú.
  • Utrpenie z traumy spôsobenej fyzickým alebo citovým zneužívaním alebo utrpenie, ktoré môže byť dôsledkom dávnych úrazov.
  • Ak má muž chladnejšiu povahu, má problémy otvoriť sa, je nesmelý alebo introvert a snaží sa byť niekým, kým v skutočnosti nie je, môžu vzniknúť emočné stavy, ktoré mu spôsobia fyzickú blokádu, pretože nedokáže byť sám sebou.
  • Muž nekomunikuje dostatočne so svojou partnerkou a má strach, že ju nedokáže uspokojiť, že nie je dosť dobrý. Alebo je možné, že chce niečo viac, ale má strach o tom hovoriť, kvôli obávanej reakcii svojej partnerky.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.