loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Práca » Práca – nudíte sa 8 hodín denne?

Práca – nudíte sa 8 hodín denne?

Práca – nudíte sa 8 hodín denne?Vina zamestnávateľa?Nerobte tie isté chyby
Práca – nudíte sa 8 hodín denne?

Práca – nudíte sa 8 hodín denne?
Práca – nudíte sa 8 hodín denne?

Čo môže byť horšie, než musieť pracovať a pritom nechcieť pracovať? Ráno nerada vstávate a s odporom sa obliekate do práce. Kolegov neznášate, alebo ich, naopak, poznáte tak dobre, že im nemáte čo povedať a nechcete od nich nič počuť. A len čo dorazíte do zamestnania, neviete, čo by ste robili, aby ste popohnali čas, a tak najskôr počítate hodiny a potom šťastne minúty, ktoré zostávajú do odchodu.

Takáto situácia vzniká vždy čiastočne kvôli vám a čiastočne kvôli zamestnávateľovi.

Akú vinu nesiete na tom vy?

  • Pokiaľ sa tak strašne nudíte, je jasné, že robíte niečo, čo vás nebaví. Chodíte do práce len pre peniaze a navyše peniaze, ktoré zarábate, sa vám pravdepodobne zdajú nedostatočné za všetky tie zívania, ktoré musíte zadržať, a za všetku pozornosť , ktorú musíte predstierať. Prečo ste sa dostali do takejto situácie?
  • Vybrali ste si po dokončení školy prvé dostupné voľné miesto bez toho, aby ste si položili otázku, či sa k vám skutočne hodí? Možnože je teraz vhodné prestať sa správať ako robot a začať premýšľať. Napríklad ste dobrodružná a energická osoba a všetko, čo musíte urobiť, je stanoviť si pre a proti. Možnože peniaze pre vás nie sú až také dôležité, ako ste si mysleli, a bolo by omnoho lepšie zarábať menej, ale zato robiť niečo, čo vás skutočne zaujíma.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky práca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.