loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnými

Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnými

Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnýmiLáska  a rešpekt
Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnými

Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnými
Päť vecí, ktoré robia mužov šťastnými

Čo robí mužov šťastnými? Ženy robia všetko možné, aby mužov urobili šťastnými bez toho, aby si uvedomili, že je to vlastne jednoduché. Teraz vám to prezradíme!

Úprimnosť a dôvera

  • Možno to znie trochu utopicky, v štýle „pravda a spravodlivosť“, ale tak to vlastne je. Muži skutočne túžia po dôveryhodnej partnerke. A nemyslia tým len tú, ktorá nikomu nič neprezradí. Každý muž čelí obavám, že mu jeho partnerka urobí „šialený škandál“, keď sa dozvie niečo, čo urobil a čo teraz ľutuje. Väčšina z nich porovnáva svoje partnerky s matkou, a obáva sa, že ich partnerka vyhreší napríklad za to, že sa hrali veľmi dlho na počítači, že prepadli z piatich predmetov, že sa s chlapcami opili v bare alebo za niečo podobné. Ak naozaj chcete, aby vám dôveroval a následne, aby bol šťastný, pokúste sa neodsudzovať ho za jeho nedostatky a prehrešky.
Úsmev
  • Určite už viete, že jeden úsmev nahradí milión vyslovených slov. A to platí vo väčšine situácií. Prečo sa vlastne na svojho partnera neusmievate? Naozaj si myslíte, že ho teší, keď sa ráno prebudí a vidí vás zamračenú, nahnevanú a mrzutú kvôli tomu, že nemôžete nájsť svoju kozmetickú taštičku alebo zrkadlo? Úsmev ženy, ktorú miluje, robí muža naozaj šťastným. Možno máte veľa starostí a vlastne sa len snažíte, aby sa vám obom žilo lepšie, ale mali by ste to niekedy jednoducho „pustiť z hlavy“ a ako hovoria Američania – skúste sa pousmiať a nebrať život tak vážne.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.