loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú

Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú

Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú Osobný priestor a závislosť
Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú

Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú
Päť vecí, ktoré muži na ženách neznášajú

Muži milujú ženy. To, ako vyzeráme, ako voniame, ako chodíme alebo hovoríme – to je len pár dôvodov, prečo nás považujeme za niečo zvláštne a jedinečné. Bez nás nedokážu žiť, ale ani s nami im to niekedy nejde.

Prečo? Pretože nie sme dokonalé, rovnako tak ako nie je dokonalá žiadna ľudská bytosť. A čo viac, existuje niekoľko vecí, ktoré robíme a ktoré ich dovádzajú k šialenstvu. My vám ich na výstrahu prinášame:

Predstierame, že sme dokonalé 

  • Veľa žien sa snaží vyzerať, že sú cnosť sama. Nepriznajú si, že niekedy stúpili vedľa alebo že počet ich milencov bol vyšší ako päť. Gratulujeme tým, ktoré sú skutočne čisté a nevinné, ale zvyšok by si mal prestať vymýšľať cudnú minulosť. Ženám je v súčasnosti povolené baviť sa a užívať si rovnako ako mužom a mali by si nájsť muža, ktorý to dokáže oceniť.
Kritizujeme iné ženy
  • Prečo nie je možné, aby žena zložila obyčajný kompliment nejakej inej žene? Mnohé z nás zbožňujú ohovárať čokoľvek. Od hmotnosti až po účes a všetko, čo sa len dá. Len žena si dokáže všimnúť, že topánky inej ženy sa úplne nehodia k jej kabelke a dokáže z toho urobiť hotovú katastrofu.
Sme žiarlivé
  • Najčastejšie už len pri vyslovení mena inej ženy môžu muži predvídať, ako to dopadne. Niektorí si dokonca myslia, že táto paranoja je genetická záležitosť, pretože sa prejavuje podľa ich názoru u všetkých žien.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.