loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby

Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby

Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby  Záchrana manželstva
Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby

Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby
Päť tajomstiev, ako žiť šťastne až do staroby

Vzhľadom na to, že žijeme v spoločnosti, v ktorej stále stúpa počet rozvodov, začíname si klásť otázku, nie ako sa vydať alebo oženiť, ale ako si manželstvo udržať.

Veľakrát sa zdá jednoduchšie lásku nájsť, než ju nestratiť. Hneď ako zmizne vlna prvotnej zamilovanosti (a tá sa vytratí vždy), každý pár musí pracovať na tom, aby si vzťah udržal čo najlepšie.

1. Buďte poddajné alebo si vyberte niekoho, ako ste vy

  • Na dlhodobé udržanie vzťahu je najdôležitejšie, aby ste mali podobné vlastnosti, ciele a spôsoby myslenia. Je jasné, že čím je rozdiel väčší, tým pravdepodobnejšie budete mať častejšie rozpory. S výnimkou situácie, že ako vy, tak aj váš partner ste mimoriadne poddajní a schopní kompromisov. Rozpory budú existovať tak či tak, existujú v každom vzťahu, ale čím menší povahový rozdiel medzi vami dvoma bude, tým budete potrebovať menej kompromisov.
2. Dajte 80 % svojmu partnerovi
  • Nič neposilní milostný vzťah viac ako pozornosť a oddanosť partnerovi. Ak to tak chcete obaja, tak sa obaja budete cítiť spokojní a milovaní. Iste, prídu chvíle, keď budete musieť trvať na svojom, ale také chvíle by mali byť vzácne. Pokiaľ vy dávate jemu, aj jemu bude robiť radosť odplatiť vám to.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.