loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Vzťahy » Päť signálov, že vás podvádza

Päť signálov, že vás podvádza

Päť signálov, že vás podvádzaSignály jeho nevery
Päť signálov, že vás podvádza

Päť signálov, že vás podvádza
Päť signálov, že vás podvádza

Mnoho žien má pochybnosti, keď je reč o vernosti a úprimnosti ich mužov, ale nevedia, ako neverného manžela chytiť pri čine, alebo aké signály hľadať. Podvádzanie je pre ženu šokujúce zistenie. Keď sa rozhodnete, že chcete stráviť život so svojím partnerom, veríte, že všetky manželstvá sú založené na dôvere a poctivosti a ani vás nenapadne, že by vás mohol váš muž podvádzať s inou ženou.

V závislosti od povahy sa môže vyskytovať viac signálov, ktoré pomôžu neverného manžela usvedčiť. Niektoré sú menej zrejmé, iné viac. Ak ste jedna z tých, ktoré podozrievajú manžela z nevery, potom je dôležité pátrať po signáloch a prijať nutné opatrenia. Pamätajte si, že akákoľvek netypická zmena v jeho správaní môže byť dôležitým signálom.

Signál č. 1

Prestal nosiť snubný prstienok? To je veľmi časté znamenie toho, že vás podvádza. Keď sa ho opýtate, prečo ho už nenosí, pravdepodobne odpovie, že si ho zabudol dať na prst alebo že ho niekam založil. Ak dovtedy nosil manžel obrúčku stále, je to dôvod na zamyslenie.

Signál č. 2

Signál, ktorý musí byť evidentný pre každú ženu, je významná zmena v pracovnom čase jej manžela. Vždy pracoval od 9 do 17 hod., ale v poslednom čase má častejšie nadčasy? Teraz úprimne: naozaj vás to neznepokojilo? Najvyšší čas preveriť si to telefónom alebo smskou, obzvlášť ak má v práci pevnú linku.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
viol07 november, 2013 o 16:24
Dobry nevim ci mam verit priatelovi alebo nehat to tak. Mam pochipnosti ze ma podvadza. Zmenil si heslo na bf a aj na pokecy......uz nema co mal. Som zufala!:)
pomozevam27 október, 2012 o 16:34
Ahojte, ak chcete naozaj zistiť či Vás partner podvádza alebo je toho schopný, napiste na e-mail: nevera.zistim@centrum.sk. Ja som to skúsila a síce som bola sklamaná ale aspon presli vsetky pochybnosti.. :( Držím Vám palce :)
 
Ďalšie články z rubriky vzťahy
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.