loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Práca » Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?

Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?

Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?Nadčasy, zmeny a prestávkyPomôže dovolenka?
Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?

Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?
Nuda v práci - ako sa jej ubrániť?

Ráno sa zobudíte a prvá myšlienka, ktorá vám prebleskne hlavou je, že musíte vstať z postele, obliecť sa a ísť do práce, ktorú neznášate. Zlý sen. Bohužiaľ sa s ním stretávame veľmi často. Dokonca aj keď ste začali s nadšením a radovali sa z takmer každej novej výzvy, ktorú vám vaše kedysi nové zamestnanie postavilo do cesty, nakoniec sa dostavia aj tieto okamihy.

Zdá sa, že je ľudskou prirodzenosťou, že vás určitá vec, ktorú robíte opakovane, začne nudiť, že si už nevážite to, čo máte, a že túžite po niečom úplne inom.  Pokiaľ ste si na začiatku mysleli, že budete hory prenášať a že rýchlo dosiahnete uznanie, ktoré si zaslúžite, časom si uvedomíte, že okrem ďalších vlastností je tou najčastejšie skúšanou vaša trpezlivosť.

Stratíte nadšenie a začne vás zmáhať nuda. Takéto situácie vás ťažia o to viac, o čo väčšie bolo vaše nadšenie pre to, čo robíte.  A ak sa v takomto stave nachádzate, možno sa vám už ani nechce hľadať iné pracovné miesto, pretože máte pocit, že to nakoniec bude všade rovnaké. Skúste si však naopak z vášho zamestnania vziať to, čo je dobré, a potom je nanajvýš pravdepodobné, že túto krízu prekonáte.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky práca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.