loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Práca » Musíte za každých okolností zostať len spolupracovníkmi?

Musíte za každých okolností zostať len spolupracovníkmi?

Musíte za každých okolností zostať len spolupracovníkmi?Ako nevyvolať nepríjemné situácieOdporúčania pre váš vzťah s kolegom
Musíte za každých okolností zostať len spolupracovníkmi?

Iba kolega?
Iba kolega?

Páči sa vám niekto v práci? To nie je nič neobvyklé. V práci trávite kopec času a je možné, že s niekým zdieľate záujmy. A vôbec, kde vlastne môžete stretnúť nových ľudí po dokončení školy? V bare alebo na internetových fórach?

Nesporne existuje množstvo faktorov, ktoré spôsobia, že svoju pozornosť zameriate na kolegov v práci. Musíte však byť veľmi diplomatická, pretože sa budete stretávať s množstvom problémov, na ktoré by ste v inom prostredí nenarazili.

Takmer každá druhá osoba mala milostný pomer s niekým v práci a pozitívne na týchto situáciách je to, že sa často tento vzťah vydaril. Väčšinou ide o vzťahy dlhodobé a vedú k uzavretiu manželstva.

Negatívnou stránkou je to, že väčšina manažérov ľudských zdrojov a výkonných riaditeľov považuje takéto vzťahy za situácie, ktoré nikomu nič užitočné neprinesú. Vidia to ako dôkaz nedostatku profesionality.

Najčastejším dôsledkom je podľa nich zníženie morálky tých, ktorí pracujú v rovnakej kancelárii, a nežiaduce napätie na pracovisku.

Nedá sa však úplne povedať, že by sa mýlili. V množstve prípadov sa táto predpoveď skutočne naplní.

V nasledujúcom texte vám však predstavíme pár tipov, ktorých by ste sa mali držať v prípade, že nechcete vyvolávať nepríjemné situácie.

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky práca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.