loading
Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u

Hlavná stránka » Psychológia » Sprievodca » Mačka a vaša osobnosť

Mačka a vaša osobnosť

Mačka a vaša osobnosťAká mačka sa k vám hodí?
Mačka a vaša osobnosť

Mačka podľa typu vašej povahy
Mačka podľa typu vašej povahy

Vyberte si mačku podľa svojej osobnosti:

I. Ste nezávislí a nemáte radi, keď sa cítite ako zavretí v klietke, bez ohľadu na to, či ide o vzťah alebo situáciu. Vždy kladiete dôraz na slobodu. Charakterizuje vás nonkonformizmus a často prekvapíte svoje okolie tým, že urobíte niečo, čo sa od vás neočakáva. Chcete byť sami sebou a nikoho nenapodobujete, väčšinou sa riadite len vlastnými zásadami a nápadmi.

  •     hodí sa k vám mačka sibírska

II. Milujete život, užívate si ho naplno. Prejavuje sa to aj tak, že vašou záľubou je niečo ako parašutizmus alebo alpinizmus. Keby ste sa na okamih zastavili, mali by ste pocit, že vám život uteká naprázdno. Ste veľmi dynamickí, aktívni a tiež extroverti. Nebojíte sa zodpovednosti a ochotne vstupujete do všetkých projektov, kde môžete niečo dokázať. Nikdy nič nerobíte na polovicu a problémy riešite hneď, ako sa objavia.
  •     hodí sa k vám mačka siamská alebo Petersburg Sfinx

III. Beriete život taký, aký je, vždy stojíte nohami pevne na zemi a ste racionálni. Ľudia vám veria, pretože ste vyrovnaní a okolo seba šírite atmosféru harmónie, viete ľudí počúvať a chránite ich. Nikdy sa nepustíte do projektu, ktorý síce vyzerá navonok dobre, ale vy o ňom ešte veľa neviete. Prirodzenosť, vyrovnanosť a úprimnosť – to sú tri kľúčové vlastnosti vašej osobnosti.
  •     hodí sa k vám mačka Maine Coon

Poslať priateľke Pridať k obľúbeným Zdieľať na Twitter Zdieľať na facebook-u
 
Ďalšie články z rubriky sprievodca
 
 

Copyright 2018. Kankan.sk: Krása, Móda, Zdravie, Tehotenstvo, Deti, Fórum ženy.... All rights reserved.